گجت

سامسونگ 356 میلیارد دلار تا سال 2026 برای تسریع رشد در بخش تراشه، Biopharma، فناوری نسل بعدی سرمایه گذاری می کند.

Samsung Electronics گفت که گروه سامسونگ 450 تریلیون وون (تقریبا 27,60,920 کرور روپیه) طی پنج سال آینده برای تسریع رشد در نیمه هادی ها، بیوداروها و سایر فناوری های نسل بعدی سرمایه گذاری خواهد کرد.

شرکت بزرگ کره جنوبی روز سه‌شنبه گفت که انتظار می‌رود این سرمایه‌گذاری تا سال 2026 به سامسونگ کمک کند تا رشد بلندمدت در حوزه‌های استراتژیک مانند بخش تراشه را افزایش دهد و در عین حال متعهد به سرمایه‌گذاری تهاجمی در بخش بیودارویی برای موفقیت آن به اندازه تجارتش با تراشه‌ها باشد.

Samsung Electronics، بزرگترین سازنده تراشه های حافظه در جهان، آمار و ارقام را ارائه نکرد، اما افزود که 80 درصد سرمایه گذاری در کره جنوبی انجام خواهد شد و اعلامیه روز سه شنبه شامل 240 تریلیون وون (تقریبا 1472610 کرور روپیه) است. شرط سرمایه گذاری انجام شده در آگوست 2021.

سامسونگ در این اعلامیه باتری خودروهای الکتریکی را به عنوان عاملی برای رشد آینده در نظر نگرفت.

سامسونگ SDI، بخش باتری این گروه، و Stellantis، شرکت مادر کرایسلر، قرار است روز سه شنبه کارخانه باتری جدید خود را در ایالت ایندیانا ایالات متحده معرفی کنند.

سامسونگ در بیانیه‌ای اعلام کرد که تامین امنیت زنجیره‌های تامین تراشه‌های داخلی و زیستی دارای اهمیت استراتژیک و برای امنیت اقتصادی کره جنوبی خواهد بود.

سرمایه گذاری 450 تریلیون وون (تقریباً 2760920 کرور) که انتظار می رود 1.07 میلیون شغل ایجاد کند، بیش از 30 درصد بیشتر از 330 تریلیون وون (تقریباً 2025110 کرور) سرمایه گذاری شده توسط سامسونگ است. پنج سال تا سال 2021

این غول فناوری کره جنوبی اخیراً افزایش 58.57 درصدی سود خالص سه ماهه اول را گزارش کرده است که عمدتاً ناشی از تقاضای قوی برای تراشه های حافظه و فروش سریع گوشی های هوشمند است. بزرگترین سازنده تراشه های حافظه در جهان، زیرمجموعه پرچمدار گروه غول پیکر سامسونگ است، که تا حد زیادی بزرگترین امپراتوری تحت کنترل خانواده شناخته شده به عنوان chaebol است که بر تجارت در کره جنوبی، چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا، مسلط است.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند Fire-Bott Ring 2 با نمایشگر HD با عمر باتری 7 روزه در هند معرفی شد

این کنگلومرا برای سلامت اقتصادی جنوب بسیار مهم است – کل گردش مالی آن معادل یک پنجم تولید ناخالص ملی ملی است.

این شرکت گفت سود خالص برای دوره ژانویه تا مارس 11.32 تریلیون وون کره (تقریباً 68155 کرور) بوده که 58.57 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

© تامسون رویترز 2022


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا