موبایل

شایعه شده است که تلفن کامپکت گوگل پیکسل در دست ساخت است. ممکن است شامل نمایشگر سوراخ‌دار باشد: جزئیات

گمان می رود گوگل در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند پرچمدار جمع و جور پیکسل است. به گفته مخبر، گوشی مورد نظر با نام رمز «نیلا» است. این گوشی ممکن است دارای یک بریدگی در مرکز با یک سوراخ نمایشگر باشد که انتظار می‌رود دوربین سلفی در آن قرار بگیرد. گفته می شود که گوشی گوگل پیکسل ادعایی طراحی محدوده پیکسل موجود را حفظ کرده است. منبع اطلاعات همچنین گفت که گوشی های هوشمند با صفحه نمایش کوچکتر در “خارج از کشور” محبوب هستند و فروش تلفن های داخلی کمتر از حد انتظار است (ترجمه). گوگل میزبان رویداد راه اندازی «ساخت شده توسط گوگل» در ۶ اکتبر خواهد بود.

Tipster Digital Chat Station از طریق وب‌سایت میکروبلاگینگ چینی Weibo به اشتراک گذاشت که Google در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند کوچک پیکسل است. شایعه شده است که این گوشی دارای یک بریدگی سوراخ در مرکز است که انتظار می رود دوربین سلفی را در خود جای دهد. این افشاگر همچنین گفت که گوشی کامپکت پیکسل شایعه شده یک گوشی هوشمند پرچمدار خواهد بود و با نام رمز “Neila” شناخته می شود.

به گفته مشاور، دلیل تصمیم گوگل برای کار بر روی گوشی پرچمدار پیکسل کوچکتر می تواند این باشد که این گوشی با صفحه نمایش کوچک می تواند در بازارهای جهانی محبوب باشد و فروش گوشی های هوشمند داخلی کمتر از حد انتظار بوده است. گفته می شود گوشی ادعایی ویژگی های طراحی محدوده پیکسل موجود را حفظ کرده است.

Google قرار است در تاریخ 6 اکتبر ساعت 10:00 صبح به وقت شرقی (7:30 بعدازظهر IST) میزبان رویداد راه اندازی “Made By Google” باشد. در طول عرضه، این شرکت گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکسل 7 پرو را به همراه ساعت گوگل پیکسل معرفی خواهد کرد. همچنین گفته می شود که این غول فناوری از محصولات جدید خانه هوشمند Nest رونمایی می کند.

مطلب پیشنهادی:  نحوه دانلود فیلم و نمایش از Amazon Prime Video

این شرکت تایید کرده است که گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو از نسل دوم Tensor SoC گوگل پشتیبانی خواهند کرد. این گوشی‌ها اندروید 13 را بدون نسخه اجرا خواهند کرد. اخیراً صفحه فرود فروشگاه گوگل برای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گزینه های رنگی این گوشی ها را فاش کرده است. هر دو گوشی در رنگ های Obsidian و Snow در دسترس خواهند بود. Pixel 7 همچنین در رنگ Lemongrass و Pixel 7 Pro در رنگ Hazel در دسترس خواهند بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا