تکنولوژی

شرکت های آمریکایی در حال بحث در مورد کاهش هزینه ها و هوش مصنوعی هستند

بر اساس تحلیل استراتژیست‌های مورگان استنلی، شرکت‌های آمریکایی در بحبوحه فشار برای تخصیص مجدد وجوه و سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید، در حال بحث درباره کنترل هزینه‌ها بر روی تماس‌های سود با سرعتی بی‌سابقه هستند.

در یک تیم یادداشت به سرپرستی مایکل آمده است که ذکر در رونوشت‌های مربوط به «بازده عملیاتی» بالاترین میزان در این فصل درآمد در ایالات متحده است، زیرا شرکت‌ها بر نظم هزینه‌ها تمرکز می‌کنند اما همچنین روی فناوری‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که «می‌توانند بهره‌وری آینده مانند هوش مصنوعی را افزایش دهند». ویلسون

استراتژیست ها گفتند که همپوشانی قابل توجهی بین صنایعی که اغلب در مورد بهره وری عملیاتی بحث می کنند و صنایعی که در مورد هوش مصنوعی بحث می کنند وجود دارد. این گروه ها شامل نرم افزار، خدمات حرفه ای، خدمات بهداشتی و خدمات مالی است.

Pfizer Inc., BlackRock Inc. و Lam Research Corp. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بلومبرگ، یکی از شرکت‌های S&P 500 بودند که از کارایی عملیاتی در تماس‌های درآمدی خود در این فصل حمایت می‌کردند.

تمرکز فزاینده بر کنترل هزینه ها زمانی صورت می گیرد که شرکت ها آماده محافظت از حاشیه سود در میان امید به یک فرود اقتصادی نرم هستند. سرمایه گذاران به دنبال نشانه هایی از سرد شدن بازار کار هستند تا ارزیابی کنند که فدرال رزرو چه زمانی هزینه های وام را کاهش می دهد، اگرچه آخرین داده های داغ نشان می دهد که فدرال رزرو به این زودی ها کاهش نخواهد یافت.

مدیریت هزینه موضوع اصلی این فصل بود. شرکت والت دیزنی گفت که سود امسال به لطف کاهش هزینه ها حداقل 20 درصد افزایش خواهد یافت. شرکت هرتز گلوبال هلدینگ به دنبال کاهش هزینه ها است و Levi Strauss & Co. گفت که یک محرک کارآیی جدید شامل عملیات کاهش هزینه مانند کاهش مشاغل خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  5 چیز در مورد هوش مصنوعی که ممکن است امروز از دست داده باشید: PM Modi در ابزارهای هوش مصنوعی، هوش مصنوعی در سونوگرافی مغز، و موارد دیگر

برخی از شرکت ها این سرمایه ها را مجدداً برای توسعه تجارت خود تخصیص می دهند. Estée Lauder Cos. به عنوان بخشی از یک طرح نوسازی، مشاغل خود را کاهش می دهد تا بتواند سریعتر به روندهای جدید زیبایی واکنش نشان دهد و بیشتر روی برندهای خود سرمایه گذاری کند. متا پلتفرم شرکت به شدت برای پیشرفت در هوش مصنوعی هزینه می کند، در حالی که Amazon.com Inc. در مورد سرمایه گذاری های جدید محتاط خواهد بود.

در زمینه هوش مصنوعی، همه نگاه ها به Nvidia Corp خواهد بود که انتظار می رود اواخر این ماه گزارشی منتشر شود. تا اینجای فصل، Arm Holdings Plc رشد کرده است زیرا هزینه‌های هوش مصنوعی به حمایت از پیش‌بینی طراح تراشه کمک کرده است. Palantir Technologies Inc. همچنین از تقاضای بالا برای فناوری هوش مصنوعی خود سود می برد.

این نوار برای انویدیا، که بزرگترین ذینفع از روند هوش مصنوعی است، بالا است. تحلیلگران تخمین می زنند که سود هر سهم در سه ماهه مالی منتهی به 31 ژانویه نسبت به سال قبل 602 درصد افزایش خواهد یافت. به گفته استراتژیست های مختلف، گروه Magnificent Seven از سهام غول های فناوری، از جمله انویدیا، برای ادامه عملکرد بهتر در بازار گسترده تر، نیاز به کسب درآمدهای درخشان دارد.

ویلسون مورگان استنلی اخیراً Nvidia، Apple Inc.، Microsoft Corp. و شرکت آلفابت در میان لیست سهام رشد باکیفیت که توسط تحلیلگران بانک عملکرد بهتری داشته است. برای این گروه از سهام با کیفیت و همچنین آنهایی که کارایی عملیاتی بالایی را به عنوان یک توسعه ارائه می دهند سازنده است.

مطلب پیشنهادی:  ماموریت آرتمیس 1 ناسا به ماه | توضیح داد

این داستان های برتر را امروز نیز بخوانید:

آشفتگی فیس بوک؟ فیس بوک نمی تواند راه خود را به دو دهه دیگر رونق کپی کند یا به دست آورد. آیا مارک زاکربرگ، مدیرعامل این شرکت با این کار کنار می آید؟ تحلیل‌گر می‌گوید فیس‌بوک مانند یک شهربازی متروکه با ایده‌های ضعیف است. جالب هست؟ اینجا را ببینید. ادامه دهید و آن را با همه کسانی که می شناسید به اشتراک بگذارید.

خرید توییتر توسط ایلان ماسک همچنان در دادگاه است! دادگاه از ایلان ماسک می‌خواهد که در برابر کمیسیون SEC ایالات متحده درباره نقض احتمالی قانون در ارتباط با خرید توییتر شهادت دهد. بدانید که اوضاع اینجا کجاست.

آیا تسلا فاقد هوش مصنوعی Play است؟ تحلیلگران بر این جنبه تاکید دارند و برای تسلا این یک مشکل است. برخی از جزئیات جالب در این مقاله. اینجا را ببینید. اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، لطفا آن را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا