تکنولوژی

شرکت های فناوری هند اقتصاد آمریکا را تقویت می کنند، حدود 200 میلیارد دلار اضافه می کنند، 1.6 میلیون شغل ایجاد می کنند!

صنعت فناوری هند در مجموع از 1.6 میلیون شغل در ایالات متحده حمایت کرده و میلیاردها دلار به اقتصاد اضافه کرده است. جزئیات را اینجا ببینید.

در گزارش اخیر آمده است که صنعت فناوری اطلاعات هند در اقتصاد ایالات متحده اهمیت زیادی پیدا کرده است. صنعت فناوری اطلاعات هند در سال گذشته سهم قابل توجهی از نظر مشاغل و سرمایه گذاری محلی در اقتصاد ایالات متحده داشته است. گزارشی از سوی انجمن ملی شرکت‌های نرم‌افزار و خدمات (NASSCOM) می‌گوید که شرکت‌های فناوری هند در سال 2021 396 میلیارد دلار هزینه کردند. در همان زمان، آنها همچنین در مجموع از 1.6 میلیون شغل حمایت کردند. و مهمتر از همه، شرکت های فناوری هند 198 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده کمک کرده اند. این مبلغ قابل توجه است زیرا بیش از مبلغی است که مجموع 20 ایالت ایالات متحده در سال 2021 پرداخت شده است. آنها همچنین میانگین حقوق 106,360 دلار را برای کارمندان ایالات متحده ایجاد کردند.

گزارش NASSCOM می‌گوید: «از زنجیره ارزش تا مشتریان نهایی، شرکت‌های فناوری هندی در حال سرمایه‌گذاری بر روی استعدادها و فناوری آمریکایی هستند که با منابع جهانی خود تکمیل می‌کنند تا نوآوری‌های پیشرفته برای صنایع و مشتریان تولید کنند.»

این گزارش همچنین نقش بخش فناوری هند را روشن می کند و ذکر می کند که این بخش با 75 درصد از 50 شرکت فورچون همکاری می کند. این گزارش همچنین بر سرمایه‌گذاری‌های عظیمی که صنعت فناوری اطلاعات هند برای تقویت پایگاه اشتغال در ایالات متحده انجام داده است، متمرکز است. استعداد یکی از جنبه های مهمی است که شرکت های هندی در آن سرمایه گذاری می کنند.

مطلب پیشنهادی:  آمازون با داغ شدن رقابت هوش مصنوعی از گجت های جدید رونمایی می کند

سهم صنعت فناوری اطلاعات هند در بخش آموزش ایالات متحده

در این گزارش ذکر شده است که شرکت‌های هندی حدود 1.1 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده‌اند و با نزدیک به 180 دانشگاه و کالج همکاری کرده‌اند تا خط لوله STEM را در این کشور تقویت کنند. در اینجا STEM مخفف علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات است. این کمک 3 میلیون دلاری به ابتکارات استاندارد K-12 تنها کمک کرد، در حالی که بر بیش از 2.9 میلیون دانش آموز و معلم در سراسر ایالات متحده تأثیر گذاشت.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که انتظار می‌رود تقاضای رو به رشد برای مشاغل STEM در ایالات متحده 1.5 برابر سریع‌تر از مشاغل غیر STEM در دهه آینده رشد کند. با این حال، انتظار می رود مشاغل فناوری اطلاعات نزدیک به 70 درصد از رشد در این بخش را به خود اختصاص دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا