موبایل

شیائومی هند مورالیکریشنان B را یک ماه پس از تغییر رهبری به ریاست جمهوری ارتقا داد

شیائومی، سازنده دستگاه های هوشمند چینی، مدیر ارشد اجرایی خود مورالیکریشنان B را به عنوان رئیس کسب و کار خود در هند معرفی کرده است. مورالیکریشنان از سال 2018 مدیر اجرایی این شرکت بوده است. او از اول آگوست به عنوان رئیس شیائومی هند مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

مورالیکریشنان B در سمت جدید خود به عنوان رئیس شیائومی هند مسئول عملیات روزانه، خدمات، امور اجتماعی و پروژه های استراتژیک خواهد بود و به کار خود برای تقویت تعهد شرکت به ساخت در هند و ابتکار هند دیجیتال ادامه خواهد داد. شیائومی در بیانیه ای اعلام کرد.

مورالیکریشان ارشدترین کارمند این شرکت بود که پس از انتقال مدیر عامل سابق شیائومی هند به دبی، مانو جین، ریاست عملیات هند را بر عهده داشت.

ترفیع مورالیکریشان در زمانی صورت می گیرد که ریاست اجرائیه در حال بررسی موارد ادعایی نقض قانون ارز توسط این شرکت است.

Muralikrishnan، یکی از فارغ التحصیلان IIM-Calcutta، با بیش از 25 سال تجربه در فناوری مصرف کننده می آید و به رشد برند در فروش آفلاین، خدمات و عملیات و غیره کمک کرده است.

تحت رهبری توانمند مورالیکریشنان، این شرکت شاهد رشد قوی در بین گروه‌ها بود و قابلیت‌های سازمانی، ماشین‌آلات اجرایی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد و پایه محکمی در بخش خرده‌فروشی آفلاین ایجاد کرد. شیائومی هند بر تقویت تعهد خود به کشور تمرکز خواهد کرد و ما همچنان به فلسفه اصلی خود برای ارائه نوآوری برای همه وفادار خواهیم ماند.

ماه گذشته، شیائومی هند از انتصاب آلوین تسه به عنوان مدیر کل عملیات خود در این کشور خبر داد. انتصاب تسه به دنبال ارتقاء مانو جین به سمت نایب رئیس گروه در شیائومی در سال گذشته صورت گرفت. این شرکت همچنین فاش کرد که آنوج شارما، که بیش از دو سال پیش به پوکو نقل مکان کرد، به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به شیائومی هند خواهد پیوست.

مطلب پیشنهادی:  آیا AirTag ها نیاز به شارژ دارند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا