کامپیوتر

صفحه نمایش OLED روی این میز هوشمند شبیه داستان های علمی تخیلی است

شرکت نوپا Lumina، سازنده وب‌کم مبتنی بر هوش مصنوعی 4K، یک میز کامپیوتر قابل برنامه‌ریزی با ارتفاع جدید را معرفی کرده است که همچنین دارای صفحه نمایش داخلی و سیستم عامل خود به نام Lumina OS است. در حالی که نمایشگر داخلی ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، لومینا فکر می‌کند که واقعاً می‌تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد.

میزهای نشستن مدتی است که وجود دارند و بالا و پایین کردن دکمه ها چیز جدیدی نیست. جایی که Lumina نوآوری کرده است، تنظیم ارتفاع قابل برنامه ریزی است.

میز Lumina دارای ارتفاع قابل برنامه ریزی است، بنابراین می توانید بنشینید یا انجام دهید.

این به این معنی است که می‌توانید برای بالا و پایین کردن این میز هوشمند برنامه‌ای تنظیم کنید تا بیشتر بایستید و در عین حال مطمئن شوید که بیش از حد کشیده نمی‌شوید و کمرتان را تحت فشار قرار نمی‌دهید. نرم افزار Lumina برای ویندوز و مک امکان برنامه ریزی زمان شروع و پایان را فراهم می کند. محدوده ارتفاع از 30 تا 47 اینچ متغیر است.

همه اینها خوب و خوب است، اما آنچه در مورد میز Lumina غیر معمول و جالب است صفحه نمایش داخلی آن است. یک صفحه نمایش OLED روشن در سطح میز تعبیه شده است و Lumina در مورد مشخصات آن کوتاهی نکرده است.

میز Lumina با چندین دستگاه محاسباتی روی آن.

دارای حداکثر شدت 1200 نیت و دارای روکش ضد خش و روکش اولئوفوبیک مقاوم در برابر اثر انگشت. صفحه نمایش 24 اینچی با فضای کمی در جلو و پشت برای صفحه کلید و مانیتور شما در مرکز قرار گرفته است. سطح میز 5 فوت طول و 2.5 فوت عمق دارد. نصب برنامه هایی مانند Google Calendar، Slack، Spotify و غیره روی Lumina Desk امکان پذیر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  انویدیا از پردازنده‌های گرافیکی برای ساخت تراشه‌های ۲ نانومتری (و کوچک‌تر) استفاده می‌کند

Lumina توضیح می دهد که صفحه نمایش از لمس پشتیبانی نمی کند تا از تعامل تصادفی اشیاء روی میز با صفحه جلوگیری شود.

میز Lumina دارای یک صفحه نمایش داخلی است و می تواند برنامه ها را اجرا کند.

همانطور که گویی این کافی نبود، میز Lumina همچنین شامل شارژ بی سیم در سراسر سطح، و همچنین 6 پریز برق و 6 سوکت USB-C در یک پنل مخفی در پشت است. پورت های USB-C می توانند در مجموع 120 وات برق و حداکثر 30 وات به هر پورت جداگانه ارائه دهند. شارژ بی‌سیم از دو دستگاه سازگار با Qi پشتیبانی می‌کند که حداکثر 100 وات را به هر کدام می‌رساند.

این قطعا یکی از جالب‌ترین اعلان‌های میز هوشمند است که دیده‌ایم. Lumina هنوز قیمتی را اعلام نکرده است، اما رزرو می کند تا بتوانید جزو اولین کسانی باشید که میز Lumina را دریافت می کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا