موبایل

صندوق ورودی خود را بررسی کنید – ممکن است Google شما را به استفاده از Bard دعوت کرده باشد

ربات‌های چت هوش مصنوعی اخیراً مورد توجه عموم قرار گرفته‌اند و ChatGPT دائماً در تیتر اخبار قرار می‌گیرد. اما اکنون گوگل بالاخره با راه‌اندازی نرم Bard برای کاربران منتخب پیکسل، در این روند قرار گرفته است.

Bard چت ربات هوش مصنوعی گوگل است که قبلاً در دسترس عموم نبود، اما طبق گزارشی از 9to5Google، این شرکت از برخی از وفادارترین و متعهدترین مشتریان خود دعوت می کند تا آن را امتحان کنند.

شخصی گوگل پیکسل 7 پرو را در دست دارد.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که Bard فقط برای تعداد کمی از طرفداران فوق‌العاده پیکسل در دسترس است، همانطور که در ایمیل به اشتراک‌گذاشته‌شده با 9to5Google توسط مالک Pixel که دعوت شده است ربات چت را امتحان کند، نشان داده شده است. بر اساس متن ایمیل، به نظر می رسد که سوپر طرفداران دعوت شده هنوز به Bard دسترسی ندارند. با این حال، آنها جزو اولین کسانی خواهند بود که تلاش می کنند. در این ایمیل به طور خاص اشاره شده است که «ورودی از طیف گسترده‌ای از کارشناسان و کاربران به بهبود بارد کمک می‌کند»، بنابراین اگر شما یکی از طرفداران خوش شانس Pixel هستید که دعوتنامه دریافت کرده‌اید، بدانید که تجربه چت هنوز در راه است. نهایی می‌شود.

امیدواریم، این واقعیت که گوگل برای شروع آزمایش ربات چت و ارائه بازخورد در مورد آن با طرفداران تماس می گیرد به این معنی است که Bard یک قدم به انتشار عمومی نزدیک تر است. تا به حال فقط یک بار بارد را در محل کار دیده ایم. در ماه فوریه، گوگل برای اولین بار این ربات چت را به نمایش گذاشت، اما به نظر می‌رسد که پس از اشتباه گرفتن حقایق در مورد عکاسی فضایی، هنوز در حال پیشرفت است. از زمان راه‌اندازی، گوگل در یک ماه و نیم گذشته نسبتاً در مورد ربات چت سکوت کرده است.

مطلب پیشنهادی:  اولین برداشت‌ها از Realme 12+ 5G

در حالی که به نظر می‌رسید Bard هنوز راه‌هایی در پیش دارد تا آماده عرضه کامل شود، واضح است که گوگل فکر می‌کند در صورتی که شرکت به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشد که به Superfans اجازه آزمایش آن را بدهد، پیشرفت چشمگیری داشته است.

اگر عضو Pixel Superfans هستید و علاقه مند به نگاه اولیه به Bard هستید، ایمیل خود را بررسی کنید تا ببینید آیا دعوت نامه دارید یا خیر. ممکن است هنوز مواردی وجود داشته باشد که با چت بات رفع شود. با این حال، جذابیت آن به عنوان جایگزینی برای ChatGPT مطمئناً فریبنده است، بنابراین دیدن اینکه چگونه این دو یک بار دیگر دستان خود را به دست می آورند، هیجان انگیز خواهد بود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا