گجت

طبق این گزارش، عینک AR اپل در نیمه دوم سال 2024 معرفی خواهد شد

طبق گزارش‌های قبلی، اپل در حال کار بر روی یک هدست واقعیت ترکیبی (MR) است که واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) را ترکیب می‌کند. طبق گزارش‌ها، اپل اکنون کار روی عینک‌های AR را آغاز کرده است که انتظار می‌رود در نیمه دوم سال 2024 رونمایی شوند. گفته می‌شود که عینک‌های AR به دلیل محدودیت‌های طراحی، به شدت به آیفون وابسته هستند. همچنین انتظار می رود اپل هدست MR را در اوایل سال 2023 عرضه کند. پیش از این، تحلیلگر دیگری همچنین پیش بینی کرده بود که اپل ممکن است آزمایش EVT هدست AR/VR خود را در سه ماهه سوم سال 2022 آغاز کند.

بر اساس یادداشتی که توسط 9To5Mac مشاهده شده است، جف پو، تحلیلگر Haitong International Tech Research گفت که Luxshare به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی دستگاه های اپل در اواخر سال 2022 تا 2024 باقی خواهد ماند. گزارش شده است که این تحلیلگر محصولات مختلف اپل مانند اپل را برجسته کرده است. واچ سری 8، آیفون 14 و هدست AR/VR اپل. Pu اضافه کرد که اپل می تواند عینک های AR جدید را در نیمه دوم سال 2024 معرفی کند.

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد عینک‌های AR اپل منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که این عینک به دلیل محدودیت‌های طراحی، به شدت به آیفون وابسته باشد. اپل هنوز چیزی در مورد هدست AR/VR یا عینک AR نگفته است. تحلیلگر مینگ چی کو در سال 2019 گفته بود که عینک اپل به عنوان نمایشگر آیفون عمل می کند.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که طبق گفته Pu، اپل در حال حاضر برنامه ریزی نسل دوم هدست AR/VR را آغاز کرده است و در اواخر سال 2024 با عینک AR معرفی خواهد شد. به گفته تحلیلگران، نسل اول هدست AR/VR خواهد بود. در اوایل سال 2023 معرفی شد

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند Noise Colorfit Pro 3 با مانیتورینگ SpO2، 14 حالت ورزشی در هند معرفی شد

بر اساس توییت اخیر مینگ-چی کو، تحلیلگر TF International Securities، می توان انتظار داشت که اپل آزمایش EVT هدست شایعه شده AR/VR خود را در سه ماهه سوم سال 2022 آغاز کند و می توان انتظار داشت که پس از برگزاری یک رویداد رسانه ای ویژه از آن رونمایی کند. رویداد در ژانویه 2023. تحلیلگر همچنین گفته است که جعبه ابزار توسعه می تواند دو تا چهار هفته پس از عرضه توسط اپل تحویل داده شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا