گجت

طراحی اپل واچ سری 8، گزینه های رنگ: تمام جزئیات

اعتقاد بر این است که اپل واچ سری 8 دارای طراحی مشابه مدل قبلی خود یعنی اپل واچ سری 7 است. یک منبع آگاه گزینه های رنگی مورد انتظار برای نسل بعدی پوشیدنی های این شرکت را به اشتراک گذاشته است. این نشت به طور خاص به نوع پایه اپل واچ سری 8 اشاره دارد. همچنین گفته می شود که شامل چهار گزینه رنگ آلومینیومی و دو گزینه رنگ استیل ضد زنگ است. به گفته منبع آگاه، که به نقل از یک منبع ناشناس، هیچ سنسور جدیدی در ساعت هوشمند مشاهده نشده است. گزارش اخیر نشان می دهد که اپل واچ سری 8 ممکن است از ویژگی “تشخیص تب” پشتیبانی کند.

Tipster ShrimpApplePro (@VNchocoTaco) جزئیات مربوط به نوع پایه اپل واچ سری 8 شایعه شده را فاش کرده است. به گفته سازنده، این ابزار پوشیدنی طراحی شبیه به نسل قبلی ساعت هوشمند اپل خواهد داشت. گفته می شود که شامل گزینه های رنگ Midnight، Starlight، Product Red، نقره ای آلومینیومی است. تیپستر اضافه کرد که ممکن است گزینه های رنگ نقره ای و گرافیت را برای نسخه فولاد ضد زنگ نیز دریافت کند.

طبق گفته‌ی سرنخ‌زن، اپل واچ پایه سری 8 در مدل تیتانیومی عرضه نمی‌شود، او همچنین خاطرنشان می‌کند که منبع آنها قادر به تشخیص بصری هیچ سنسور جدیدی در سری ساعت‌های هوشمند شایع اپل نبوده است. علاوه بر این، منبع اطلاعاتی همچنین به اشتراک گذاشت که قاب اپل واچ سری 8 مهر و موم جدیدی با چسب قوی‌تر خواهد داشت. گفته می شود که این امر مانع از بسته بندی مجدد ساعت هوشمند توسط خرده فروشان می شود. گفته می شود این ماه به تولید انبوه می رسد.

مطلب پیشنهادی:  Oppo Pad 2، Watch 3 India Launch Timeline، جزئیات قیمت فهرست شده: گزارش

ظاهراً اپل واچ سری 8 دارای بزرگترین نمایشگری است که غول فناوری روی یک دستگاه پوشیدنی قرار داده است. طبق این گزارش، واچ سری 8 را می توان اپل واچ پرو نامید. این گزارش همچنین می‌افزاید که این می‌تواند اولین بازطراحی بزرگ اپل واچ از سال ۲۰۱۸ باشد. این بیانیه ادعا می کند که رد کرد توسط مشاور ShrimpApplePro.

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، اپل واچ سری 8 ممکن است دارای سنسور دمای بدن باشد که طبق گزارش ها می تواند تب کاربر را تشخیص دهد. گفته می‌شود که توصیه می‌شود به کسانی که می‌پوشند به پزشک مراجعه کنند یا از یک دماسنج مخصوص استفاده کنند. این گزارش می افزاید که این ویژگی ممکن است دمای دقیق را مانند یک دماسنج سنتی نمایش ندهد.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا