تکنولوژی

طرفداران بازی تاج و تخت، تاریخ نمایش OTT خانه اژدها در هند بالاخره رسید

طرفداران Game of Thrones دلیلی برای هیجان دارند. تاریخ انتشار OTT House of the Dragon در هند مشخص شد. جزئیات را اینجا ببینید.

سه سال از پخش آخرین قسمت سریال بسیار محبوب بازی تاج و تخت شبکه HBO می گذرد. این سریال در 8 فصل به یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی در سال های اخیر تبدیل شده است. با این حال، حتی پس از تکمیل آن، طرفداران از آن سیر نشدند و مدام درخواست بیشتری داشتند. در همان سال، HBO پیش درآمدی را بر اساس همان دنیای فانتزی خلق شده توسط نویسنده GRR Martin به نام House of the Dragon اعلام کرد. و پس از سال ها توسعه و فیلمبرداری، این سریال بالاخره آماده نمایش است. و دیگر چه؟ این سریال به طور مستقیم بر روی پلتفرم OTT منتشر خواهد شد. بنابراین تاریخ انتشار OTT سریال در هند چیست و کجا می توانید آن را تماشا کنید؟ بخوانید تا متوجه شوید.

House of the Dragon OTT تاریخ انتشار خود را اعلام کرد

بازی تاج و تخت بر اساس مجموعه رمان فانتزی حماسی به نام آهنگ آتش و یخ نوشته جی آر آر مارتین ساخته شده است. داستان در قرون وسطی در زمینی خیالی اتفاق می افتد که در آن اژدها، جادو و زامبی های یخی وجود دارند. در طول هشت فصل، داستان به یک طرح جذاب و پیچیده از استراتژی های نظامی، درگیری های سیاسی و توطئه ها برای ادعای تاج و تخت آهنین هفت پادشاهی وستروس تبدیل شد. House of the Dragon اکنون داستان 200 سال قبل از وقایع Game of Thrones را روایت می‌کند و بر روی House Targaryen تمرکز می‌کند، تنها نژادی در وستروس که می‌تواند اژدهاها را کنترل کند.

مطلب پیشنهادی:  واتس اپ در آیفون 5، آیفون 5 سی کار نمی کند. آیفون 6، آیفون 6 اس نیز مگر اینکه این کار را انجام دهند

انتظارات پیرامون این سریال از زمانی که برای اولین بار در اکتبر 2019 معرفی شد، در حال افزایش است، زیرا طرفداران می خواستند دنیای فانتزی بیشتری را که از طریق Game of Thrones شناخته و دوست دارند، ببینند. منبع اصلی این مجموعه کتاب آتش و خون GRR Martin خواهد بود. خبر خوب برای طرفداران این است که پس از سال ها توسعه، این سری بالاخره ماه آینده عرضه OTT خود را دریافت خواهد کرد.

به گزارش HBO، اولین قسمت از این مجموعه اسپین آف یکشنبه 21 آگوست از شبکه HBO و HBO Max منتشر خواهد شد. طرفداران هندی می توانند روز بعد، دوشنبه 22 آگوست، این سریال را از دیزنی+ هاتستار تماشا کنند. فصل اول 10 قسمتی تا 24 اکتبر 2022 ادامه خواهد داشت و قسمت های آن هفته ای یک بار پخش می شود. در این سریال بازیگرانی از جمله پدی کانسیدین، اما دارسی، مت اسمیت، اولیویا کوک، استیو توسن، ایو بست، فابین فرانکل، سونویا میزونو، ریس ایفانس و غیره حضور خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا