کامپیوتر

عجله کنید—این مانیتور 4K 32 اینچی امروز کمتر از 450 دلار است

نمای جلوی مانیتور 32 اینچی HP U32 4K.

اگر به دنبال یک مانیتور 4K برای تبدیل شدن به مرکز جدید دنیای حرفه ای یا بازی خود هستید، می توانید یک مانیتور HP 4K HDR را در حال حاضر با قیمت کمتر از 450 دلار در HP تهیه کنید. مانیتور HP U32 4K HDR در حال حاضر فقط 440 دلار قیمت دارد که 60 دلار از قیمت معمولی آن یعنی 500 دلار صرفه جویی می کند. این یک تخفیف چشمگیر برای یک صفحه نمایش با کیفیت بالا است که به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا نیازهای همه را برآورده کند. این دستگاه به خوبی با رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها جفت می‌شود، و HP شامل ارسال رایگان با خرید شما می‌شود، که این را به یکی از بهترین معاملات مانیتوری تبدیل می‌کند که می‌توانید پیدا کنید.

چرا باید مانیتور 32 اینچی HP U32 4K بخرید؟

مانیتور HP U32 4K HDR یکی از مانیتورهای کمیاب است که می تواند مشخصات عملکرد مورد نیاز گیمرها را برآورده کند، اما هنوز هم نیازهای کاربردی بیشتر کاربران رایانه های شخصی را برآورده می کند. از جمله ویژگی هایی که این نیازهای کاربردی تر را برطرف می کند، مواردی مانند فناوری EyeSafe است که از چشمان شما در طول دوره های طولانی استفاده از رایانه محافظت می کند و فیلتر نور آبی همیشه روشن که از چشمان شما در برابر قرار گرفتن در معرض نور آبی محافظت می کند بدون اینکه کیفیت تصویر را کاهش دهد. همچنین می تواند نسبت به بسیاری از مانیتورها با شلوغی کمتری کار کند، زیرا برای اتصال به رایانه شما فقط به یک کابل USB-C نیاز دارد. این به خوبی با یک کامپیوتر رومیزی کار می کند، اما می تواند لپ تاپ را نیز از طریق این اتصال شارژ کند.

مطلب پیشنهادی:  اینتل می‌گوید پردازنده‌های گرافیکی با پشتیبانی از بازی‌های قدیمی‌تر در دست ساخت هستند

وقتی صحبت از جنبه های شدیدتر این مانیتور می شود، بهترین نقطه برای شروع کیفیت تصویر فوق العاده 4K آن است. این کار روزانه شما را به زیبایی ارائه می دهد و وقتی صحبت از بازی های ویدیویی و مصرف محتوای دیجیتالی کوچک می شود، وضوح و ارائه واقعاً چشمگیر است. بیش از یک میلیارد رنگ دارد و برای بهترین کیفیت تصویر کالیبره شده در کارخانه ارائه می شود. روشنایی آن می‌تواند به 400 نیت برسد، که اگر در اتاق روشن‌تری کار می‌کنید یا بازی می‌کنید، خوب است، و ویژگی‌های ارگونومیک مشاهده آن شامل تنظیم شیب و چرخش است که به شما امکان می‌دهد مانیتور را به صورت عمودی بچرخانید، اگر این برای گردش کار شما بهترین است. اگر به صفحه نمایش بیشتر علاقه دارید، مانیتور 32 اینچی U32 4K HP با هر یک از بهترین مانیتورهای بازی 4K به خوبی جفت می شود.

فقط با 440 دلار، می توانید یک مانیتور HP U32 4K را به گردش کار دسکتاپ یا لپ تاپ خود اضافه کنید. این صرفه جویی 60 دلاری از قیمت معمولی 500 دلاری آن است. HP شامل حمل و نقل رایگان با خرید می شود، بنابراین برای ادعای این معامله تا زمانی که می توانید اکنون کلیک کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا