تکنولوژی

عذرخواهی جاستین بیبر از کاربر اینستاگرام به دلیل “کامنت های نامناسب”

جاستین بیبر بسیار مهربان با دوستان و طرفداران خود شناخته می شود و بارها با سخاوت خود قلب بسیاری را به دست آورده است.

جاستین بیبر بسیار مهربان با دوستان و طرفداران خود شناخته می شود و بارها با سخاوت خود قلب بسیاری را به دست آورده است.

روز یکشنبه، این ستاره پاپ در اینستاگرام خود به دلیل “نظرات نامناسب” در پست یکی از کاربران عذرخواهی کرد.

جاستین اشاره کرد که قبلاً یک کامنت بی ادبانه در پست اینستاگرام شخصی منتشر کرده بود و متوجه شده بود که نباید چنین چیزی می نوشت.

جاستین با انتشار یادداشتی طولانی در استوری اینستاگرام خود از این کاربر ناشناس اینستاگرام عذرخواهی عمومی کرد.

او نوشت: “به دلایلی در صفحه برخی از بچه ها “وجود غم انگیز” نظر دادم زیرا او کاری را انجام می داد که فکر می کردم احمقانه است. من کاملاً مطمئن نیستم که چرا احساس کردم باید آن را بنویسم. اگر کاری که انجام می داد خوشحالش می کرد، من کی هستم که باید بگویم، امیدوارم به احساساتش لطمه نزده باشد، تمام روز به من می خورد. به دوستی که برایش نوشتم، متاسفم.»

خب، این ژست مطمئناً قلب طرفداران او را به دست آورد و بلافاصله شروع به ارسال استوری او کردند.

در اخبار دیگر، جاستین اخیراً پس از مشکلات سلامتی اخیرش، تور جهانی عدالت خود را از سر گرفت و در نروژ به سر می برد. او یکشنبه به عنوان بخشی از تور اروپایی خود در نروژ بازی می کند.

جاستین به زودی به هند سفر خواهد کرد. او قرار است در 18 اکتبر در دهلی نو به عنوان بخشی از تور جهانی عدالت خود اجرا کند. او در تاریخ مذکور در ورزشگاه جواهر لعل نهرو دهلی نو به میدان خواهد رفت. بلیت‌های کنسرت هم‌اکنون به‌صورت زنده و قیمت‌گذاری شده است 4000 به بالا

مطلب پیشنهادی:  یافته های سیارکی از ذرات غبار فضایی می تواند سیاره را نجات دهد: مطالعه

این خواننده پیشتر اعلام کرده بود که پس از تشخیص رمزی هانت، مجبور به تعویق تور عدالت خود شده است. این خواننده در پیامی ویدیویی فاش کرد که به دلیل عفونت ویروسی از فلج جزئی صورت رنج می برد. در نتیجه، کنسرت های او در لاس وگاس (28 ژوئن)، گلندیل، آریزونا (30 ژوئن) و اینگلوود، کالیفرنیا (2 تا 3 ژوئیه) تحت تأثیر قرار گرفتند.

بیبر فلج صورت خود را در ویدئویی در اینستاگرام ثبت کرد. این خواننده و ترانه سرا به خود گفت: “همانطور که می بینید، آن چشم پلک نمی زند. من نمی توانم در آن طرف صورتم لبخند بزنم. آن سوراخ بینی تکان نمی خورد، بنابراین در آن طرف صورتم فلج کامل وجود دارد.” دنبال کنندگان در ژوئن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا