تکنولوژی

فرآیند ثبت نام مشاوره NEET UG 2023: درخواست آنلاین، اطلاع از تاریخ و بررسی برنامه های آماده سازی

طبق اعلام کمیته مشاوره پزشکی (MCC) ثبت نام مشاوره NEET UG 2023 از 20 جولای 2023 آغاز می شود. داوطلبان علاقه مند می توانند برای جلسه مشاوره به صورت آنلاین از طریق وب سایت رسمی MCC به آدرس mcc.nic.in اقدام کنند.

روند ثبت نام برای مشاوره دور 1 تا 25 جولای 2023 باز خواهد بود. در دوره از 22 جولای تا 26 جولای 2023، نامزدها می توانند اولویت های خود را برای تکمیل و قفل انتخاب اعمال کنند. پردازش تخصیص صندلی بین 27 ژوئیه و 28 جولای 2023 انجام می شود و نتایج در 29 جولای 2023 منتشر می شود.

داوطلبان باید مدارک خود را تا 30 ژوئیه 2023 در پورتال MCC بارگذاری کنند. ثبت نام یا عضویت در مؤسسات تعیین شده می تواند از 31 جولای تا 4 آگوست 2023 انجام شود. در 5 و 6 آگوست 2023 کالج ها یا مؤسسات داده های ارائه شده توسط متقاضیان را تأیید می کنند.

داوطلبان واجد شرایطی که آزمون NEET UG را با موفقیت پشت سر گذاشته اند می توانند مراحل ثبت نام مشاوره را ادامه دهند.

مراحل مراحل ثبت نام

برای ثبت نام آنلاین مراحل زیر را دنبال کنید:

1-از وب سایت رسمی MCC به آدرس mcc.nic.in دیدن کنید.

2- روی لینک NEET UG 2023 Counseling موجود در صفحه اصلی کلیک کنید.

3-4-ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

5- فرم درخواست را پر کنید و هزینه درخواست را پرداخت کنید.

6-روی ارسال کلیک کنید و صفحه را دانلود کنید.

7- یک نسخه چاپی از فرم ارسالی را برای مراجعات بعدی نگه دارید.

مطلب پیشنهادی:  عجیب و غریب! ناسا یک شی مشکوک را کشف کرد که به پای هلیکوپتر مریخ چسبیده بود

برای شرکت در مشاوره NEET UG 2023 و پذیرش مطمئن در دوره ها و موسسات پزشکی مورد نظر، تکمیل مراحل ثبت نام در تاریخ های ذکر شده ضروری است.

NEET UG یکی از سخت ترین امتحانات در هند است. دانش آموز باید در طول آماده سازی خود ثابت و سخت کوش باشد. برنامه های مختلفی وجود دارد که می تواند به دانش آموزان در طول آماده سازی کمک کند. بعضی از آنها … هستند:

آکاش – این برنامه که توسط موسسه معروف Aakash توسعه یافته است، مواد آماده سازی جامع NEET، سخنرانی ها و ارزیابی های ویدئویی را ارائه می دهد.

آلن دیجیتال – این برنامه که توسط موسسه Allen Career توسعه یافته است، مطالب مطالعه، سری آزمایشی و سخنرانی های ویدیویی را برای کمک به مشتاقان NEET در آماده سازی خود ارائه می دهد.

BYJU’S– برنامه مطالعه – BYJU’S ماژول های آماده سازی NEET را از طریق فیلم ها و آزمون های جذاب که به طور گسترده به دلیل روش های آموزشی تعاملی شناخته شده است.

امبیب – این برنامه مربیگری و بازخورد شخصی را بر اساس نقاط قوت و ضعف فردی به همراه مواد مطالعه جامع NEET ارائه می دهد.

غیر آکادمی – با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها، Unacademy شامل مواد آماده سازی NEET از طریق کلاس های زنده و سخنرانی های ضبط شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا