تکنولوژی

فروشگاه Google Play این برنامه هندی را پس از بحث و جدل حذف کرد

گوگل پلی استور تصمیم گرفته است یک اپلیکیشن محبوب هندی را که رقیب قوی پلتفرم ویدیوی کوتاه چینی تیک تاک به حساب می آید، پس از بحث و جدل بر سر استفاده از محتوا حذف کند.

گوگل پلی استور یک اپلیکیشن دیگر را که به دلیل اختلاف مورد بررسی قرار گرفته بود حذف کرد. این برنامه رسانه اجتماعی که حذف شده است به تعدادی از برنامه های دیگر می پیوندد که به دلایل مختلف از فروشگاه Google Play حذف شده اند. این برنامه محبوب Bolo Indya است و پس از برخی اتهامات علیه آن حذف شد. فروشگاه Google Play Bolo Indya را به دلیل شکایت نقض حق نسخه‌برداری که توسط شرکت موسیقی Super Cassettes Industries Pvt Ltd، که با نام T-Series نیز شناخته می‌شود، حذف کرده است. سپس کلماتی مانند “مجرم معمولی”، “بد نیت” در واکنش های مربوط به آنها پرتاب می شود.

سری T حدود یک سال پیش یک اخطار نقض به رسانه‌های اجتماعی مختلف و پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری ویدیو ارسال کرد تا حدوداً پرداخت کند. PTI گزارش داد که 3.5 کرور خسارت ناشی از استفاده از محتوای دارای حق چاپ آن است. در حالی که برخی از شرکت‌ها اختلافات خود را با سری T حل و فصل کردند، در مورد Bolo Indya که هنوز با خواسته‌های شرکت موسیقی کنار نیامده بود، وضعیت مشابهی وجود نداشت.

نیراج کالیان، رئیس سری T در واکنش خود گفت: «بولو ایندیا یک ناقض عادی است و ما اخطارهای حقوقی مختلفی را برای آنها ارسال کرده‌ایم، اما آنها همچنان به نقض حق نسخه‌برداری ما ادامه می‌دهند و به همین دلیل طبق قوانین قابل اجرا به Google نامه نوشته‌ایم تا این نقض را حذف کنیم. برنامه از فروشگاه برنامه آنها.”

مطلب پیشنهادی:  روز جهانی گذرواژه ۲۰۲۳: نکاتی را برای ایجاد رمزهای عبور قوی برای همه حساب‌های خود بیاموزید

رئیس سری T اضافه کرد: «ما تخلفات را بسیار جدی می‌گیریم و در انجام اقدامات قانونی قوی‌تر علیه Bolo Indya و سایر پلتفرم‌های متخلف از این قبیل برای محافظت از حق چاپ خود تردید نخواهیم کرد.» او با خبرگزاری PTI صحبت کرد.

Bolo Indya که بیش از 70 هزار کاربر دارد و رقیب هندی قدرتمندی برای پلتفرم ویدیوی کوتاه چینی TikTok به حساب می‌آید، گفت که به‌دلیل برخی تضادها با سری T، موقتاً در فروشگاه Google Play در دسترس نیست.

سخنگوی آن گفت: “سری T با نادیده گرفتن ارتباط ما با آنها برای بحث در مورد مجوز محتوا، بد نیت عمل کرد و با انجام این کار آنها فقط استارتاپ های مرحله اولیه را دلسرد می کنند.”

این سخنگو افزود: با این حال، ما در حال مذاکره با سری T و گوگل هستیم تا مشکل را در اسرع وقت حل کنیم و این پلتفرم به زودی به فروشگاه پلی استور باز خواهد گشت. ما به کاربران خود اطمینان می دهیم که تمام محتوایی که ایجاد می کنند و جزئیات تراکنش برای خرید ارز درون برنامه ای امن است و Bolo Indya به زودی به فروشگاه Play باز می گردد.”

گوگل، به نوبه خود، هیچ نظری در مورد این موضوع در حال جوش بین T-series و Bolo Indya که اکنون به جوش آمده است، نداده است. نظر شما در مورد موضوع سری T vs Bolo Indya چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا