کامپیوتر

فروش فلش: 660 دلار صرفه جویی در این 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD Dell PC

کامپیوتر رومیزی Dell Vostro 3888 بدون لوازم جانبی در پس زمینه خاکستری.

در حالی که تمایل به تمرکز بر روی بهترین رایانه های شخصی بازی وجود دارد، بسیاری از مردم به هیچ چیز جذابی نیاز ندارند، فقط به چیزی در خانه برای کار مفید نیاز ندارند. خوب، Dell شما را با Vostro 3888 پوشش داده است، یک رایانه رومیزی با بهره وری اقتصادی که در حال حاضر در وب سایت دل تخفیف دارد و از 1213 دلار به 549 دلار تخفیف داده شده است، که 55 درصد تخفیف سنگین است و مطمئناً اگر می خواهید عملکرد خوب با قیمت مناسب داشته باشید، ارزش دیدن دارد.

چرا باید رایانه شخصی Dell Vostro 3888 را بخرید؟

یکی از مهمترین چیزهایی که در مورد نرم افزار بهره وری به میان می آید، پردازنده است و ما خوشحالیم که بگوییم Vostro 388 با نسل دهم اینتل i5-10400 عرضه می شود که یک پردازنده میان رده است که به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند کار کند. همه نرم افزارهای بهره وری که احتمالاً در آن استفاده می کنید. همچنین ممکن است بتواند با برخی ویرایش های ساده از بین برود، اگرچه از این نظر انتظار زیادی از آن نداشته باشید. این همچنین یک پردازنده عالی برای پخش محتوا است، چه در حال پخش جریانی به رایانه شخصی خود یا از آن هستید، و آن را به یک سیستم پخش بودجه خوب برای کسانی تبدیل می کند که قبلاً رایانه شخصی بازی/ویرایش دارند و دیگر نمی خواهند آنها را خراب کنند.

چه در حال پخش جریانی باشید چه نباشید، مهم است که توجه داشته باشید که هیچ GPU روی این دسکتاپ وجود ندارد. در عوض، گرافیک Intel UHD 630 را ادغام کرده است، که به اندازه کافی قدرتمند نیست تا شما را قادر به اجرای بیشتر بازی های مدرن کند، اما می تواند به شما اجازه دهد با چند بازی مستقل یا غیررسمی خلاص شوید. باز هم، این یک دسکتاپ بازی نیست، بنابراین فقدان یک GPU مشکل بزرگی نیست. در مورد بقیه مشخصات، 8 گیگابایت رم دریافت می کنید که برای اکثر افراد و نوع کاری که انجام می دهند باید بیش از اندازه کافی باشد. شما همچنین 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید که برای اکثر افرادی که برای بهره وری و استفاده عمومی روزانه به دسکتاپ نیاز دارند، باید بیش از اندازه کافی باشد.

مطلب پیشنهادی:  چگونه فید فیس بوک خود را برای نمایش آخرین پست ها تنظیم کنید

به طور کلی، Vostro 3888 یک دسکتاپ عالی برای بهره وری است. اگر به چیزی نیاز دارید و بودجه کافی دارید، دل آن را به تنها 549 دلار کاهش می دهد. در غیر این صورت، برخی از تخفیف‌های عالی دیگر را برای رایانه‌های شخصی برای انتخاب بررسی کنید، و فراموش نکنید که برای خرید رایانه جدید خود، برخی از معاملات را در مورد مانیتورها بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا