کامپیوتر

فروش چهارم ژوئیه: این چاپگر سه بعدی را با قیمت 210 دلار در Monoprice دریافت کنید

چاپگر سه بعدی Monoprice MP10 روی پس زمینه سفید که یک شی نارنجی را چاپ می کند.

اگر مطمئن نیستید که پرینترهای سه بعدی چگونه کار می کنند، خوش شانس هستید زیرا اکثر پرینترهای سه بعدی مدرن نیازی به داشتن دانش یا درک عمیق از صنعت ندارند و کل فرآیند را به آسانی فشار دادن یک دکمه انجام می دهند. در حالی که Monoprice MP10 جدیدترین و بهترین در اتوماسیون نیست، اما دارای بسیاری از ویژگی های عالی است که زندگی را آسان تر می کند. حتی بهتر از آن، Monoprice MP10 را به جای 350 دلار معمولی، به 210 دلار کاهش داده است، که یک تخفیف بزرگ 140 دلاری است و ارزش بررسی را در این فروش 4 جولای دارد.

چرا باید چاپگر سه بعدی Monoprice MP10 بخرید؟

300mm x 300mm x 400mm Monoprice MP10 به‌طور شگفت‌انگیزی بزرگ است، به‌ویژه در مقایسه با برخی از بهترین چاپگرهای سه‌بعدی موجود در بازار، بنابراین کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. همچنین از پیش مونتاژ شده است و به راحتی تنظیم می شود، بنابراین اگر در زمینه چاپ سه بعدی تازه کار هستید، مجبور نخواهید بود که زیاد با کابل ها درگیر شوید. اگر مبتدی نیستید، درد طاقت‌فرسا ناشی از قطع برق هنگام پرینت سه بعدی را می‌دانید و خوشحال خواهید شد که بدانید MP10 دارای ویژگی رزومه است. ویژگی رزومه حتی شامل یک سنسور فیلامنت است که اگر احساس کند فیلامنت تمام شده است، چاپ را متوقف می کند، که همچنین یک ویژگی بسیار شگفت انگیز برای چنین چاپگر ارزان قیمتی است.

در مورد حذف اثر انگشت، صفحه می تواند تا 100 درجه سانتیگراد گرم شود و در حالی که به صورت مغناطیسی نصب می شود، انعطاف پذیر است و کل فرآیند حذف را به معنای واقعی کلمه فوری می کند. همچنین دارای یک سنسور سطح تخت کمکی است تا همه چیز را در حین چاپ افقی نگه می دارد و دروازه دوتایی Y به معنای لرزش بسیار کمتر در حین چاپ است. از نظر رشته ها، Monoprice MP10 از تمام موارد اصلی که انتظار دارید پشتیبانی می کند: PLA/PLA+، ABS، TPU/TPE/TPC و PETG، اگرچه اگر مبتدی هستید باید با PLA یا PLA+ شروع کنید.

مطلب پیشنهادی:  انویدیا پشتیبانی از DLSS 2 را گسترش می دهد، اما DLSS 3 همچنان مبهم است

به طور کلی، Monoprice MP10 یک چاپگر عالی برای فرو بردن انگشتان پا در دنیای پرینت سه بعدی است، به خصوص با این معامله در 4 جولای که قیمت را به جای 350 دلار به 210 دلار کاهش می دهد. البته، ما همیشه شما را تشویق می‌کنیم که گزینه‌های جایگزین را بررسی کنید، بنابراین حتماً این معاملات عالی چاپگرهای سه بعدی را نیز بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا