تکنولوژی

فورد از پلیس می خواهد با خرید وانت F-150 جدیدش برقی شوند

برای تسهیل این انتقال، این شرکت «تامین مالی انعطاف‌پذیر» را ارائه می‌کند و نصب ایستگاه‌های شارژ را برای شهرداری‌ها آسان‌تر می‌کند.

شرکت فورد موتور اولین نسخه از یک ماشین پیکاپ تمام الکتریکی پلیس را رونمایی کرد. F-150 Lighting Pro Special Service Vehicle، مدل جدید نشان می دهد که غول خودروسازی همچنان از رشد بازار خودروهای الکتریکی سود می برد. در اوایل این ماه، این شرکت اعلام کرد که باتری کافی برای تولید بیش از نیم میلیون خودروی الکتریکی در سال تا پایان سال 2023 را تامین کرده است.

جیم فارلی از زمانی که مدیرعامل شد، هزینه خودروهای الکتریکی را به 50 میلیارد دلار افزایش داده است تا خودروهای باتری‌دار تا سال 2030 نیمی از فروش جهانی فورد را به خود اختصاص دهند.

دپارتمان های پلیس همیشه یک پایگاه مشتری قابل اعتماد و پرسود برای گروه خودروسازی دیربورن، میشیگان بوده اند – وسایل نقلیه پلیس سود ثابت و دید رایگان را ارائه می دهند.

با این حال، اعلامیه فورد پس از آن صورت می‌گیرد که برخی از سازمان‌های مجری قانون خرید خودرو را به دلیل کاهش بودجه در طول همه‌گیری ویروس کرونا و در بحبوحه واکنش فعالان جنبش زندگی سیاه‌پوستان مهم است، کاهش دادند.

فورد برای ترغیب سازمان‌های دولتی، شهرداری‌ها و ادارات پلیس برای خرید ناوگان خودروهای الکتریکی جدید خود، «گزینه‌های تأمین مالی انعطاف‌پذیر» و همچنین تسهیل نصب ایستگاه‌های شارژ را برای کمک به انتقال به ناوگان برقی ارائه می‌کند.

این خودروساز قبلاً سابقه عرضه محصولات “سبز” برای پلیس را دارد. در سال 2017، فورد سدان فیوژن خود را به اولین خودروی هیبریدی بنزینی-الکتریکی تغییر داد که دارای امتیاز تعقیب است، به این معنی که می تواند مجرمان را در خیابان های شلوغ شهر تعقیب کند.

مطلب پیشنهادی:  آیا ChatGPT می تواند رمانی بهتر از من بنویسد؟

فورد از سال 2019 در حال توسعه یک کامیون الکتریکی سری F است و سعی دارد خط تولیدی را متحول کند که بیش از 40 میلیارد دلار درآمد سالانه دارد. تصمیم برای برقی کردن کامیون ها در زمانی اتخاذ شد که فشار فزاینده ای برای رقابت با تسلا وجود داشت و زمانی که خودروسازان دیگر متعهد شدند ناوگان خود را برقی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا