تکنولوژی

قابلیت پخش چت اینستاگرام به نام «کانال ها» راه اندازی شد. فیس بوک، مسنجر نیز آن را دریافت خواهد کرد

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، از راه‌اندازی قابلیت جدیدی در اینستاگرام به نام «کانال‌ها» خبر داد که پخش چت‌ها را آسان‌تر می‌کند. او این خبر را با کانال های متا خودش اعلام کرد. یک ابزار پیام رسانی یک به چند به نام کانال های پخش به سازندگان اجازه می دهد تا با دعوت از همه آنها به یک انجمن عمومی با مشتاق ترین دنبال کنندگان خود در ارتباط باشند. با این حال، متا در حال حاضر کانال های پخش را با تعداد معدودی از سازندگان آمریکایی تنها با اینستاگرام آزمایش می کند. بعداً، کانال‌های پخش نیز در ماه‌های آینده به مسنجر و فیسبوک خواهند رسید. چگونه کار می کند؟ چگونه فالوورها می توانند به آن بپیوندند؟ در اینجا پیدا کنید.


کانال های اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

کانال‌های پخش روشی راحت و سریع برای به‌روزرسانی فالوورهای خود به سازندگان ارائه می‌دهند و به آن‌ها اجازه می‌دهد آخرین اخبار و نگاه‌های پشت صحنه را به اشتراک بگذارند، و حتی نظرسنجی‌هایی را برای دریافت بازخورد از طرفداران با استفاده از متن، عکس، ویدیو و یادداشت صوتی برگزار کنند. در این ویژگی، فقط سازندگان می توانند پیام ارسال کنند، در حالی که دنبال کنندگان می توانند به محتوا پاسخ دهند و در نظرسنجی ها رای دهند.


این شرکت تأیید کرد که اینستاگرام در ماه‌های آینده ویژگی‌های بیشتری را اضافه می‌کند، مانند توانایی آوردن سازنده دیگری به کانال‌ها برای بحث در مورد همکاری‌های آینده.

مطلب پیشنهادی:  فراخوان رباتیک بایدن: صدایی عمیقاً به ترس از اطلاعات نادرست انتخابات دامن می زند


هنگامی که یک سازنده دسترسی پیدا کرد، می‌تواند کانال‌های پخش را با ورود به صندوق ورودی اینستاگرام خود راه‌اندازی کند. هنگامی که آنها پیام معرفی کانال پخش خود را ارسال می کنند، دنبال کنندگان آنها یک اعلان برای پیوستن به کانال ها دریافت می کنند. هنگامی که یک کانال پخش زنده است، سازندگان می توانند با استفاده از برچسب “پیوستن به کانال ها” در استوری ها یا با سنجاق پیوند کانال به نمایه خود، دنبال کنندگان را تشویق به پیوستن کنند.


نحوه عضویت در کانال های پخش در اینستاگرام

  • برای دسترسی به کانال‌های پخش، باید روی پیوند در یک دستگاه تلفن همراه یا از برچسب داستان سازنده، یک پیوند ثابت در نمایه او یا یک اعلان یک‌باره ارسال شده در هنگام راه‌اندازی کانال‌های جدید کلیک کنید.
  • سپس روی “پیوستن به کانال های پخش” ضربه بزنید.
  • پس از پیوستن به کانال ها، در صندوق ورودی اینستاگرام شما در کنار رشته های پیام دیگر ظاهر می شود.
  • دنبال‌کنندگان می‌توانند در هر زمان پخش را ترک یا بی‌صدا کنند، یا اعلان‌های پخش‌های سازنده را به طور کامل خاموش کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا