تکنولوژی

قبل از رویداد Samsung Galaxy Unpacked، تبلیغات Galaxy Z Fold 5 و Flip 5 سئول را در اختیار گرفته است.

رویداد Samsung Galaxy Unpacked قرار است فردا، 26 جولای، درست از خانه سامسونگ، سئول، برگزار شود. و قبل از این رویداد، سازنده گوشی های هوشمند تمام بیلبوردهای دیجیتال اصلی در منطقه Gangnam و برج Namsan سئول در کوه Nam را در اختیار گرفت. ویدیوهای کوچک، گوشی‌های هوشمند تاشو جدید سامسونگ را که گمان می‌رود گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 باشند، آزار می‌دهند، که گفته می‌شود هر دو در این رویداد معرفی خواهند شد.

این تبلیغات خارج از خانه در سئول در منطقه Gangnam، نزدیک COEX، جایی که رویداد Unpacked در آن برگزار می‌شود، و N Seoul Tower در کوه Nam قرار داده شده‌اند. این رویداد در COEX از ساعت 16:30 IST برگزار می شود. برج نمسان سئول مرتفع‌ترین نقطه‌ای است که می‌توانید برای تماشای این شهر زیبا به آن بروید. همچنین اولین برج امواج رادیویی رایج در کره است.

به سمت عقب بپیوندید

تبلیغات رمزآلود هستند اما مهمترین اطلاعات را آشکار می کنند زیرا شعار “به عقب بپیوندید” هر از چند گاهی ظاهر می شود. بقیه تیزر یک گوشی هوشمند را نشان می دهد که از وسط تا می شود (که احتمالاً یک اثر هنری برای گلکسی زد فلیپ 5 است) و دسته ای از شخصیت های متحرک در حال رقصیدن بالای آن در حالی که صفحه نمایش تلفن هوشمند به چراغ های دیسکو تبدیل می شود. در انتهای ویدیو پیام «کهکشان بسته نشده» و به دنبال آن جزئیات مربوط به این رویداد را نشان می دهد.

علاوه بر این، خیابان‌های ناحیه گانگنام نیز با نمایشگرهای باریکی پوشیده شده بود که در آن شخصیت‌های مشابه در حال رقصیدن و فراخوانی مردم برای پیوستن به آنها در طرف دیگر دیده می‌شوند.

مطلب پیشنهادی:  بارش شهابی Taurid: شهاب آسمان شب نروژ را روشن می کند

برج نمسان سئول نیز با پوشیدن این ویدیوهای تبلیغاتی دیده شد که در آن شخصیت‌ها در حال رقصیدن و سر خوردن در اطراف برج بودند و روی آن یک Galaxy Unpacked بزرگ نوشته شده بود.

لازم به ذکر است که این اولین بار است که سامسونگ رویداد Galaxy Unpacked را در سئول برگزار می کند.

درزهای مختلف گزارش داده اند که گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 احتمالاً در این رویداد معرفی خواهند شد. در میان پیشرفت‌های قابل توجه، انتظار می‌رود که گوشی‌های هوشمند دارای مکانیزم لولای جدیدی باشند که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد تا صاف شوند. همچنین شایعه شده است که Flip 5 صفحه نمایش بزرگتر و عمر باتری بهتری دارد. همچنین، ارتقاءهای تکراری در برگه مشخصات گوشی ها پیش بینی می شود.

همچنین شایعه شده است که سامسونگ گلکسی واچ 6 و همچنین سری تب اس 9 سامسونگ نیز ممکن است در این مراسم رونمایی شوند. برخی منابع همچنین به احتمال رونمایی از Samsung Galaxy S23 FE اشاره کرده اند، اما اطلاعات خاصی در مورد این دستگاه خاص دریافت نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا