تکنولوژی

قیمت اشتراک نتفلیکس به زودی کاهش می یابد

اشتراک نتفلیکس پس از تصمیم گیری اساسی پلتفرم استریم مقرون به صرفه تر خواهد بود. جزئیات را بیاموزید

نتفلیکس به زودی با قیمت های پایین تر برای شما در دسترس خواهد بود – آخرین به روز رسانی ممکن است تا پایان سال جاری کاهش یابد. نتفلیکس در حال حاضر قصد خود را برای پخش تبلیغات در این پلتفرم پس از اینکه درآمدش اخیراً کاهش یافته است، به اشتراک گذاشته است. اکنون، در چیزی که برای مصرف‌کنندگان شگفت‌انگیز خواهد بود، به نظر می‌رسد که قیمت اشتراک نتفلیکس همانطور که وعده داده بود کاهش می‌یابد. این بدان معناست که کاربران می‌توانند از محتوای انحصاری با قیمتی مقرون به صرفه‌تر از قبل لذت ببرند، اگرچه همه نمایش‌ها و فیلم‌ها با تبلیغات همراه خواهند بود. این خبر مستقیماً از مایکروسافت و همچنین از نتفلیکس، پس از اعلام همکاری هر دو منتشر شد.

نتفلیکس رسماً در یک پست وبلاگی فاش کرد: «در ماه آوریل، ما اعلام کردیم که یک طرح اشتراک جدید، کم‌هزینه و با پشتیبانی آگهی را به‌علاوه طرح‌های Basic، Standard و Premium بدون آگهی، به مصرف‌کنندگان معرفی می‌کنیم. امروز، ما خوشحالیم که اعلام کنیم مایکروسافت را به عنوان شریک فروش جهانی فناوری تبلیغات و فروش خود انتخاب کرده ایم.

در همان زمان، ساتیا نادلا، رئیس مایکروسافت این همکاری را در توییتر تایید کرد. توییت او چنین بود: «ما از اینکه نتفلیکس مایکروسافت را به عنوان شریک فناوری تبلیغات و فروش خود انتخاب کرده است، هیجان زده هستیم. ما از ناشران می‌خواهیم که پلتفرم‌های کسب درآمد از تبلیغات طولانی‌مدت داشته باشند تا افراد بیشتری بتوانند در هر کجا که هستند به محتوای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.»

مطلب پیشنهادی:  سیارک امروز: یک صخره فضایی تهدیدآمیز امروز به سمت زمین می رود! با سرعت 54216 کیلومتر در ساعت توسعه یافته است

چه زمانی نتفلیکس قیمت ها را کاهش می دهد؟

متأسفانه هنوز هیچ تاییدی مبنی بر اینکه نتفلیکس دقیقاً چه زمانی برنامه های اشتراک مبتنی بر تبلیغات را منتشر می کند و قیمت ها را کاهش می دهد وجود ندارد. همچنین، اگرچه مایکروسافت تأیید کرده است که به نتفلیکس کمک می کند تا قیمت اشتراک را کاهش دهد، اما هیچ کس نمی داند چه تعداد تبلیغات نشان داده می شود.

نت‌فلیکس می‌گوید هنوز روزهای اولیه است و قبل از راه‌اندازی این طرح جدید اشتراک مصرف‌کننده، کارهای زیادی باید انجام شود. نتفلیکس همچنین گفت: «اما هدف بلندمدت ما روشن است: انتخاب بیشتر برای مصرف‌کنندگان و تجربه تلویزیونی ممتاز و بهتر از خطی برای تبلیغ‌کنندگان. ما هیجان زده هستیم که با مایکروسافت کار کنیم و این سرویس جدید را زنده کنیم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا