تکنولوژی

قیمت بیت کوین امروز بار دیگر از 20000 دلار گذشت. درجه سانتیگراد عدم قطعیت را از بین می برد

ارزهای دیجیتال برای دومین روز رشد کردند زیرا سهام فناوری ایالات متحده نیز پیشرفتی را گزارش کردند و سرمایه گذاران شفافیت بیشتری در مورد ورشکستگی یک وام دهنده بزرگ دارایی دیجیتال دریافت کردند.

ارزهای دیجیتال برای دومین روز رشد کردند زیرا سهام فناوری ایالات متحده نیز پیشرفتی را گزارش کردند و سرمایه گذاران شفافیت بیشتری در مورد ورشکستگی یک وام دهنده بزرگ دارایی دیجیتال دریافت کردند.

بیت کوین، بزرگترین سکه دیجیتال از نظر ارزش بازار، روز پنجشنبه تا 5.6 ​​درصد افزایش یافت تا دوباره بالاتر از سطح 20000 دلار معامله شود. اتر، دومین سکه بزرگ، در یک نقطه با جهش 12 درصدی به بیش از 1200 دلار رسید. این رالی ها گسترده بودند و شاخص 100 سکه از پربیننده ترین سکه ها تقریباً 6٪ افزایش یافت و این در حالی بود که بازار پرونده ورشکستگی Celsius Network Ltd. را هضم کرد که یک مازاد بزرگ را از بین برد.

در همین حال، شاخص Nasdaq 100 سهام فناوری – که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تمایل دارند به طور روزانه از آن تقلید کنند – نیز با اظهار نظر مقامات فدرال رزرو باعث تسکین سرمایه گذاران نگران از سرعت تهاجمی افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی شد. اقتصاد آمریکا را وارد رکود کند. کریستوفر والر، رئیس فدرال رزرو و جیمز بولارد، رئیس بانک فدرال رزرو سنت لوئیس، گفتند که پس از تورم داغ، از افزایش 75 واحد پایه در ماه ژوئیه حمایت خواهند کرد، در حالی که برخی از فعالان بازار انتظار داشتند که بانک مرکزی می تواند افزایش 100 واحد پایه را معرفی کند.

مطلب پیشنهادی:  لینکدین بازی های مغزی جدیدی را معرفی کرد. بیاموزید که چگونه به کاربران کمک می کند بهره وری را افزایش دهند، تمرکز را افزایش دهند

شان فارل، رئیس استراتژی دارایی دیجیتال در FSInsight در یادداشتی نوشت: «این زمان برای سرمایه‌گذاران میان‌مدت و بلندمدت (1+ سال) است که تخصیص بیت کوین تهاجمی‌تری را در نظر بگیرند.

سرمایه گذاران کریپتو در تمام سال آسیب دیده اند زیرا فدرال رزرو برای مبارزه با تورم نرخ بهره را افزایش می دهد. حجم معاملات پس از نیمه اول وحشتناک به شدت کاهش یافت و حجم معاملات نقدی و مشتقات در بورس های اصلی کاهش یافت.

اما به گفته یووی یانگ از StoneX، بسیاری از اخبار پیرامون تهاجمی فدرال رزرو قبلاً قیمت گذاری شده است.

یانگ در مصاحبه ای گفت: «افزایش نرخ بهره قیمت گذاری می شود، بنابراین به همین دلیل است که اینجا گیر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا