تکنولوژی

قیمت بیت کوین امروز برای سومین روز کاهش یافت زیرا احتیاط بازارهای جهانی را فراگرفته است

قیمت بیت کوین امروز: نگرانی در بازارهای جهانی به دلیل تشدید تنش ها بین ایالات متحده و چین بر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت و بیت کوین را برای سومین روز سقوط کرد.

نگرانی در بازارهای جهانی به دلیل تشدید تنش ها بین ایالات متحده و چین بر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت و قیمت بیت کوین را امروز برای سومین روز متوالی کاهش داد.

بزرگترین توکن دیجیتال در روز سه شنبه با 1.6 درصد کاهش به 22769 دلار رسید و تا ساعت 14:57 بعد از ظهر در توکیو با قیمت 22860 دلار معامله شد. در یک نقطه، اتر 3.7٪ از دست داد، در حالی که سکه های کوچکتر از Polkadot تا Cardano نیز در قرمز بودند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، قرار است روز سه‌شنبه وارد تایوان شود و ارشدترین سیاستمدار آمریکایی خواهد بود که در ۲۵ سال گذشته به این کشور سفر کرده است. چین این جزیره را قلمرو خود می داند و نسبت به عواقب آن در صورت انجام این سفر هشدار داده است. خطر تشدید تنش، سرمایه گذاران را بر آن داشت تا سهام و معاملات آتی سهام ایالات متحده را کاهش دهند.

قبل از آخرین نوسانات، بیت کوین در راه رسیدن به بهترین سود ماهانه خود از اکتبر گذشته تا کنون به 25000 دلار صعود کرد. این رالی این دیدگاه را تقویت کرد که بدترین شکست کریپتو در سال جاری – بیت کوین حدود 51٪ کاهش یافته است – در آینه دید عقب است.

شرط‌بندی‌ها در بازارهای آپشن نشان می‌دهند که سفته‌بازان ۲۵ هزار دلار را به عنوان سقف بیت کوین و ۲۰ هزار دلار را به عنوان آستانه می‌بینند. بر اساس داده های گردآوری شده توسط Coinglass، این به دلیل تعداد زیاد قراردادهای تماس و قرارداد – به اصطلاح بهره باز – در این قیمت های اعتصابی است.

مطلب پیشنهادی:  فضاپیمای لوسی ناسا اولین عکس از سیارک های تروجان مشتری را ثبت کرد.

برای کریگ ارلام، تحلیلگر ارشد بازار در Oanda، بهبود بیت کوین در ماه گذشته “همه احساس یک صعود بازار نزولی را داشت که ممکن است در بازارهای سهام شاهد باشیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا