گجت

قیمت ساعت OnePlus Nord در هند، رندرهای فاش شده: جزئیات کامل در اینجا

قیمت ساعت OnePlus Nord در هند، رندر و چندین ویژگی آنلاین به بیرون درز کرد. به گفته ی تیپستر، گفته می شود که این پوشیدنی در دو مدل عرضه می شود که در مجموع پنج مدل خواهد داشت. گفته می شود یک مدل با صفحه گرد و مدل دیگر با صفحه مستطیلی ارائه می شود. پیش از این، منبع اطلاعاتی ادعا کرده بود که OnePlus Nord Watch می تواند حداقل در دو رنگ، یعنی سیاه و سفید عرضه شود. همچنین گفته می شود که این ساعت هوشمند یک پیشنهاد ارزان قیمت و دارای باتری قوی است.

قیمت ساعت OnePlus Nord در هند

قیمت ساعت وان پلاس نورد در هند می تواند حدود روپیه باشد. 5000 در هند در مقایسه، OnePlus Watch در هند با قیمتی معادل روپیه عرضه شد. 16999.

ویژگی های OnePlus Nord Watch

به نقل از موکول شارما، 91Mobiles گزارش داد که OnePlus Nord Watch در دو مدل عرضه خواهد شد: یکی با صورت گرد و دیگری با یک صفحه مستطیل شکل. انتظار می‌رود مدل گرد در سه نسخه با رزولوشن 240×240 پیکسل و 390×390 پیکسل عرضه شود. گفته می شود این مدل با صورت مستطیلی دارای دو نوع با وضوح 240×280 پیکسل و 368×448 پیکسل است.

در مورد طراحی، یکی از انواع ساعت وان پلاس نورد با صفحه‌ای گرد دارای یک قاب محافظ با خطوط بریده‌ای است که دقیقه و ساعت را نشان می‌دهد. گفته می شود که این نسخه مقاوم این پوشیدنی است و دارای دو دکمه تاجی در سمت راست است. نوع دوم دایره‌ای مانند طرح اول است، اما خطوط فاصله را حذف می‌کند. نوع سوم دارای یک تاج و همچنین بدون خطوط شکسته است.

مطلب پیشنهادی:  جان هانکه، مدیر عامل شرکت، نیانتیک، خالق پوکمون گو، در حال کار بر روی عینک‌های واقعیت افزوده است

در مورد مدل های مستطیلی وان پلاس نورد واچ، هر دو دارای دو دکمه در سمت راست هستند. در حالی که یکی از آنها نوار حلقه مانند دارد، دیگری نواری شبیه به کلیک و چسباندن دارد. گفته می شود صفحه اول دارای اندازه بزرگتر است. Mukul Sharma همچنین برخی از تصاویر UI از انواع صفحه‌های ساعت مستطیلی را به اشتراک گذاشت.

برخی از مشخصات کلیدی OnePlus Nord Watch قبلاً توسط همین مشاور ذکر شده بود. او ادعا می‌کند که این پوشیدنی ممکن است حداقل در گزینه‌های رنگی سیاه و سفید عرضه شود، ویژگی‌های تناسب اندام را با بودجه کمی ارائه دهد و همچنین دارای باتری جامد باشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا