کامپیوتر

مایکروسافت برخی از ویژگی های ویندوز 11 را به ویندوز 10 می آورد: گزارش

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت قابلیت‌های چاپ را از ویندوز 11 به ویندوز 10 می‌آورد. گفته می‌شود که ویژگی چاپ جدید گزینه‌ای را برای افزودن پین به کار چاپ معرفی می‌کند. گفته می شود این مرحله برای جلوگیری از لینک های تکراری و چاپ اشتباه اضافه شده است. گفته می شود این به روز رسانی بخشی از به روز رسانی ویندوز 10 نسخه 22H2 است. ماه گذشته گزارش شد که مایکروسافت در حال حرکت به سمت برنامه جدید توسعه ویندوز است. گزارش شده است که ویندوز 11 همچنین دارای قابلیتی به نام «ممیزی حریم خصوصی» است که به کاربران کمک می کند تا ببینند کدام اپلیکیشن ها به میکروفون، دوربین و داده های مکان دسترسی دارند.

طبق گزارش اخیر Windows Latest، مایکروسافت قابلیت های چاپ ویندوز 11 را به عنوان بخشی از به روز رسانی ویندوز 10 نسخه 22H2 به ویندوز 10 می آورد. گفته می‌شود که این شامل ویژگی‌هایی است که مختص ویندوز 11 هستند، از جمله گزینه اضافه کردن پین به کار چاپ. انتظار می رود این ویژگی به جلوگیری از لینک های تکراری و همچنین چاپ اشتباه کمک کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، طبق گزارش ها، مایکروسافت در حال حرکت به سمت برنامه توسعه جدید برای سیستم عامل ویندوز است. انتظار می رود که این شرکت به چرخه سنتی سه ساله خود بازگردد، که می تواند به این معنی باشد که نسخه اصلی بعدی می تواند در سال 2024 منتشر شود. این نسخه می تواند ویندوز 12 باشد، اگر شرکت تصمیم بگیرد به روند نامگذاری فعلی خود ادامه دهد. بر اساس این گزارش همچنین انتظار می‌رود که مایکروسافت در انتشار ویژگی‌های جدید برای نسخه فعلی ویندوز دو برابر شود.

مطلب پیشنهادی:  FIFA 23 اعلام شد: تریلر، تاریخ انتشار، قیمت، پیش‌سفارش، سیستم مورد نیاز رایانه شخصی، Cross-Play و لیگ‌های زنان

برای یادآوری، همچنین گزارش شده است که ویندوز 11 قابلیتی به نام «ممیزی حریم خصوصی» را دریافت می کند که به کاربران کمک می کند برنامه هایی را که به میکروفون، دوربین و داده های مکان دسترسی دارند تماشا کنند. مایکروسافت در ابتدا این ویژگی را برای آزمایش به توسعه دهندگان اپلیکیشن معرفی کرد. با این حال، در آینده برای کاربران ویندوز 11 در دسترس خواهد بود تا به آنها اجازه دهد تصمیم بگیرند که آیا به استفاده از برنامه هایی که داده های حساس آنها را در سیستم ردیابی می کنند ادامه دهند یا خیر.


برای دریافت آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، دیجیتال تو را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای دریافت جدیدترین ابزارها و ویدیوهای فنی، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

یک محقق اوکراینی ادعا می کند که اطلاعات صندوق 28 کرور هندی توسط هکرها فاش شده است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا