کامپیوتر

متا حساب Quest شما را حذف می کند مگر اینکه به زودی به روز رسانی کنید

Oculus Quest 2 استفاده شده است.
گرایش های دیجیتال

اگر همچنان از روش قدیمی ورود به سیستم Quest استفاده می‌کنید، متا حساب Oculus شما را در 29 مارس 2024 حذف می‌کند. اگر از مالکان قدیمی Quest 2 هستید، ممکن است کتابخانه بزرگی از بازی های VR در معرض خطر داشته باشید.

این نباید باعث شگفتی شود. متا در سال 2020 شروع به انتقال افراد از Oculus به یک حساب فیس بوک کرد. این حرکت با مقاومت روبرو شد و متا الزام ورود کاربران کوئست با فیس بوک را حذف کرد و به جای آن اجازه استفاده از حساب متا را داد.

اگر اخیراً یک حساب کاربری جدید برای اجرای بازی های واقعیت ترکیبی در Meta Quest 3 خود ایجاد کرده اید، نیازی به انجام کاری ندارید. این فقط بر حساب‌های قدیمی‌تر ایجاد شده برای Oculus Rift، Quest اصلی و Quest 2 تأثیر می‌گذارد.

به تفکیک هفتگی فناوری بازی‌های رایانه شخصی بپردازید

متا زمان زیادی را برای این انتقال داد – بیش از یک سال برای تغییر به یک حساب متا که نیازی به اتصال به فیس بوک نیست. اکنون ما به دایره کامل رسیده ایم و زمان آن رسیده است که صاحبان Quest اگر قبلاً این کار را نکرده اند تغییر کنند.

علیرغم هشدار اولیه، برخی از افراد به یادآوری ایمیل اخیر و هشدار متا در مورد نیاز به به روز رسانی یک حساب متا مشکوک بودند. Redditor tangentlyric ایمیلی را که دریافت کرده بود پست کرد و پرسید که آیا این یک “ایمیل جعلی” است یا خیر.

tangentlyric / Reddit

خوب است که مراقب کلاهبرداری باشید، اما در این مورد واقعی است. برای استفاده از حساب متا، باید لاگین Quest خود را به‌روزرسانی کنید، در غیر این صورت دسترسی به همه بازی‌ها، برنامه‌ها و محتوای قابل دانلودی که خریداری کرده‌اید، و همچنین لیست دوستان و سایر داده‌های حساب Oculus را از دست خواهید داد.

مطلب پیشنهادی:  چگونه Stable Diffusion را اجرا کنیم تا هنر خارق‌العاده‌ای ایجاد کنیم

ایجاد سوئیچ آسان است و متا شما را در این فرآیند راهنمایی می کند. به سادگی از وب سایت راه اندازی حساب متا دیدن کنید و دستورالعمل ها را برای ایجاد یک حساب جدید برای جایگزینی ورود به سیستم Oculus دنبال کنید.

متا می گوید شما همچنین می توانید “برنامه موبایل Oculus را در تلفن خود باز کنید یا هدست خود را قرار دهید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.”

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا