گجت

محدوده اپل واچ با WatchOS 9 حالت کم مصرف جدیدی را دریافت خواهد کرد. به روز رسانی در تاریخ 12 سپتامبر ارائه می شود

اپل یک حالت کم مصرف جدید را برای سری اپل واچ به همراه ساعت های هوشمند اپل واچ سری 8 و ساعت های هوشمند فوق العاده برتر اپل واچ اولترا اعلام کرده است. کمک کننده است، این ویژگی به دستگاه های جدید محدود نمی شود. حالت کم مصرف به عنوان یکی از ویژگی های WatchOS 9 معرفی می شود و بنابراین برای دستگاه های اپل واچ سری 4 به بعد در دسترس خواهد بود. اپل در رویداد اخیر Far Out خود اعلام کرد که WatchOS 9 در 12 سپتامبر برای همه دستگاه‌های سازگار به‌عنوان یک به‌روزرسانی میان‌افزار عرضه می‌شود.

شایان ذکر است که سری اپل واچ از قبل دارای حالت ذخیره انرژی برای صرفه جویی در باتری است، اما این حالت تمام عملکردهای ساعت هوشمند به جز نمایش زمان فشار دادن دکمه را غیرفعال می کند. همچنین تنها راه خروج از حالت Power Reserve خاموش کردن اپل واچ و راه اندازی مجدد آن است که بسیار ناخوشایند و وقت گیر است.

حالت جدید کم مصرف به کاربران این امکان را می دهد که عمر باتری اپل واچ را بدون خاموش کردن کامل همه عملکردها به جز عملکردهای اصلی افزایش دهند. این حالت ویژگی‌هایی مانند نمایشگر همیشه روشن و برخی ویژگی‌های تشخیص خودکار برای ردیابی سلامتی و ورزش را خاموش می‌کند، در حالی که بقیه به طور عادی کار می‌کنند.

لیست کامل ویژگی هایی که تحت تأثیر حالت کم مصرف قرار می گیرند در حال حاضر نامشخص است و بدیهی است که به ویژگی های خاص دستگاه های مختلف بستگی دارد. اپل ادعا می کند که این حالت می تواند عمر باتری اپل واچ اولترا جدید را از 36 ساعت به 60 ساعت افزایش دهد. برای سایر دستگاه های اپل واچ، انتظار می رود که تأثیر آن بسته به مشخصات دستگاه بسیار کمتر باشد. به عنوان مثال، بسیاری از مدل‌های اپل واچ که WatchOS 9 را دریافت خواهند کرد، قابلیت نمایشگر همیشه روشن را ندارند، که طبیعتاً کارایی خود حالت کم مصرف را کاهش می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  معرفی اپل واچ سری 9: آنچه تاکنون می دانیم. قیمت مورد انتظار، مشخصات را بررسی کنید

رویداد اخیر Apple Far Out شاهد عرضه اپل واچ سری 8 و اپل واچ SE (نسل دوم) بود که قیمت آن ها 200 میلیون تومان بود. 45900 به بالا و روپیه. 29900 به بعد در هند به ترتیب. این شرکت همچنین یک اپل واچ اولترا فوق العاده پریمیوم را با قیمت 300 روپیه عرضه کرده است. 89900 در هند. انتظار می رود این دستگاه ها در هفته های آینده در هند به فروش برسند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا