موبایل

مدهاو شیث، مدیرعامل سابق Realme India، می‌تواند به عنوان رئیس هند به آنر بپیوندد: گزارش

من واقعی منصوب مادهاو شت به عنوان معاون استراتژی تجاری و شرکتی (جهانی) در مارس سال جاری. پس از یک مرحله موفق با Realme، گزارش شده است که Sheth به زودی شرکت را ترک خواهد کرد. گزارش جدید حاکی از آن است که مدیر عامل سابق Realme India به زودی به عنوان رئیس شعبه هند Honor’s ملحق خواهد شد. با این اوصاف، همچنین حدس زده می‌شود که آنر که قبلاً متعلق به برند چینی هواوی بود، ممکن است در آگوست امسال دوباره وارد هند شود. نه Honor و نه Sheth به روز رسانی در مورد این گزارش ها ارائه نکرده اند.

گزارش ET Telecom حاکی از آن است که شریک هندی Honor، PSAV Global Tech Private Limited در حال مذاکره با مدیرعامل رسمی Realme، Madhav Sheth است، زیرا این شرکت تلفن هوشمند قصد دارد راه خود را به بازارهای هند باز کند. گزارش دیگری توسط Gizmochina به نقل از منابع IANS به این پیشرفت اشاره کرد و اشاره کرد که Sheth ممکن است توسط مدیران آنلاین و آفلاین عمودی برای پیوستن به Honor India دنبال شود.

در ماه مارس سال جاری، شث معاون جهانی تجارت و استراتژی شرکت ریلمی شد، به این معنی که او دیگر به عنوان مدیرعامل Realme هند باقی نمی ماند. اکنون گزارش شده است که او به زودی، احتمالاً ظرف یک هفته، شرکت را ترک خواهد کرد. با این حال، به گفته ET Telecom، Sheth از مذاکره با PSAV Global Tech خودداری کرده است.

در همین حال، گزارش شده است که Honor هیچ برنامه ای برای راه اندازی تیم خود در هند ندارد و ممکن است در حال حاضر به فناوری جهانی PSAV تکیه کند. این شرکت سال گذشته در بحبوحه تنش های ژئوپلیتیکی بین هند و چین فعالیت خود را در هند به حالت تعلیق درآورد. این حرکت توسط ژائو مینگ، مدیرعامل آنر تایید شد.

مطلب پیشنهادی:  قیمت Vivo Y100 5G در هند، مشخصات آن اعلام شد، به زودی راه اندازی می شود

Sheth از سال 2018 بخشی جدایی ناپذیر از Realme بوده است. با این حال، گزارش شده است که او اخیراً در رویداد راه اندازی سری Realme 11 Pro 5G در هند غایب بوده است.

هنوز منتظر تایید این خبر هستیم. نه Realme، نه Honor یا Sheth. هنوز هیچ اطلاعاتی فاش نشده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا