موبایل

مدهاو شیث، مدیر عامل Realme درباره C55 و Mini Capsule جدید: خریداران چه می‌خواهند و گوشی‌های ارزان قیمت به کجا می‌روند

ریلمی به تازگی گوشی هوشمند مقرون به صرفه C55 خود را معرفی کرده است و با آن، این شرکت سری C مقرون به صرفه خود را با تمرکز بیشتر بر طراحی نسبت به قبل، به موقعیتی با کیفیت تر هدایت می کند. Realme C55 همچنین به لطف ویژگی Mini Capsule خود، که برخی از ویژگی‌های جدید را که قبلاً در دستگاه‌های اندرویدی دیده نشده بود، به خود جلب کرد. می‌توانید خلاصه‌ای از C55، از جمله قیمت، پیشنهادات عرضه و تاریخ‌های فروش را بخوانید، و همچنین اولین برداشت‌های عملی ما از دستگاه و Mini Capsule را بررسی کنید. ما همچنین توانستیم از مدهاو شیث، مدیرعامل Realme هند، معاون ریلمی و رئیس گروه تجاری بین‌المللی ریلمی، چند سوال در مورد این دستگاه و چگونگی درک خواسته‌های خریداران بپرسیم.

دیجیتال تو: در بازار گوشی های هوشمند ارزان قیمت در هند چه اتفاقی می افتد و تقاضای مشتریان در سال گذشته چگونه تغییر کرده است؟

در طول سال گذشته، ما شاهد تغییر قابل توجهی در ترجیحات مصرف کنندگان هندی بوده ایم. با کار از راه دور و آموزش ناشی از همه‌گیری، تقاضا برای گوشی‌های هوشمند ارزان قیمتی که می‌توانند نیازهای دیجیتالی رو به رشد توده‌ها را برآورده کنند، افزایش یافته است. علاوه بر این، پذیرش رو به رشد فناوری 5G و ظهور پلتفرم های رسانه های اجتماعی نیز به این روند کمک کرده است.

ما همیشه در تلاش بوده‌ایم تا فناوری پیشرفته را دموکراتیک کنیم و آن را با قیمت‌های معقول در اختیار توده‌ها قرار دهیم. تقاضا برای صفحه نمایش های بزرگتر، شارژ سریع، باتری های عظیم، نرخ تازه سازی بالا و قابلیت های دوربین برتر افزایش یافته است. همچنین، چرخه تعویض برای هر گوشی در حال حاضر 18-24 ماه است. ما به رویکرد مشتری محور خود افتخار می کنیم و به سرعت با این خواسته های در حال تغییر سازگار شده ایم. بازار گوشی‌های هوشمند مقرون‌به‌صرفه در هند با سرعتی سریع در حال پیشرفت است و ما در Realme متعهد هستیم که با ارائه محصولات نوآورانه با ارزش برای پول، جلوتر از این منحنی باشیم.

Realme C55 پشت ndtv بزرگ

دیجیتال تو: رقابت تولیدکنندگان در زیر Rs چگونه است. 10000 و کمتر – روپیه الان 15000 منگنه؟ آیا هنوز هم منطقی است که مدل‌ها و گونه‌های همپوشانی را با قیمت فقط روپیه ارائه کنیم؟ 500 یا 1000 روپیه از یکدیگر؟

این یک صنعت بسیار رقابتی است و ما معتقدیم که رقابت سالم و برای نوآوری و پیشرفت ضروری است. این باعث می شود که مرزها را کنار بگذاریم و محصولات منحصر به فرد و نوآوری ایجاد کنیم. ما در تلاش هستیم تا طیف گسترده ای از محصولات را ارائه دهیم که به طور خاص با نیازها و ترجیحات مشتریان ما مطابقت دارند.

“استراتژی اسپیر” ما نمونه ای از تعهد ما به نوآوری و تمایز است. با این استراتژی، ما بر ارائه فناوری منحصر به فرد در هر سری محصول تمرکز می کنیم که به عنوان پایه و اساس یک برج محصول قوی عمل می کند. این رویکرد به ما کمک می کند در بازار شلوغ برجسته شویم.

ما کاملاً معتقدیم که محصولات با کیفیت بالا باید در دسترس همه باشد. ما سخت برای توسعه و تولید محصولات درجه یک با قیمت مناسب کار می کنیم و این به ما امکان می دهد طیف گسترده ای از محصولات را به طرفداران خود ارائه دهیم. ما به نظرات و بازخورد مشتریان خود اهمیت می دهیم و آنها را جدی می گیریم. از طریق بیش از 50 بحث میزگرد، ما بازخورد مشتریان خود را جمع آوری کردیم تا بفهمیم کدام ویژگی برای یک تجربه خوب ضروری است. ما یاد گرفتیم که فضای ذخیره سازی بزرگ، دوربین خوب و شارژ سریع سه ویژگی کلیدی هستند که مشتریان بیش از همه برای آنها ارزش قائل هستند. تیم تحقیق و توسعه ما در حال حاضر روی این جنبه‌ها متمرکز است تا اطمینان حاصل شود که محصولات آینده ما انتظارات مشتریان ما را برآورده می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  ما تبلت جدید Fire Max 11 آمازون را دوست داریم و 35٪ تخفیف دارد

دیجیتال تو: برنامه Realme برای سری C و Narzo چیست؟ آیا از نظر مخاطب هدف، تمایز و جذابیت تحولی وجود دارد؟

همانطور که به جلو نگاه می کنیم، سری C و سری Narzo ما همچنان تمرکز مهمی خواهند داشت. هدف ما برای سری Realme C دستیابی به برتری از طریق ارتقاء استراتژیک، برای بازتعریف بازار گوشی‌های هوشمند سطح پایه است. سری C نشان دهنده مفهوم قهرمان است. ما قویاً معتقدیم که هر کس پتانسیل قهرمان شدن در زندگی خود را دارد و هدف ما الهام بخشیدن و حمایت از جوانان در سراسر جهان برای پیگیری علایق خود، دنبال کردن رویاهای خود و لذت بردن از سفر به عظمت است. گوشی های جدید سری C با پیشرفت های پیشرفته در چهار زمینه کلیدی: دوربین، ذخیره سازی، شارژ و طراحی، پیشتاز بخش بازار خواهند بود.

در راستای “استراتژی اسپیر” امسال، ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که هر سری محصول با یک جهش بزرگ در فناوری پیشرو است. از نظر هدف، ما همچنان به پاسخگویی به نیازهای مخاطبان جوان و آگاه به فناوری که دستگاه‌های با کیفیت بالا و عملکرد محور با فناوری پیشرفته را ارج می‌نهند، اختصاص می‌دهیم.

دیجیتال تو: با آمدن به Realme C55 جدید، چگونه و چرا Realme “کپسول کوچک” خود را ارائه کرد؟ دقیقا چه کاری انجام می دهد و چگونه تجربه گوشی هوشمند را تغییر می دهد؟

آخرین پیشرفت ما، Mini Capsule، نمونه بارز تعهد ما به نوآوری و تعالی ما در صنعت فناوری است. این ویژگی به طور هوشمند برای انطباق با نمایشگر طراحی شده است و کاملاً دور بریدگی سوراخ‌دار دوربین می‌پیچد و اطمینان حاصل می‌کند که به‌طور یکپارچه با بقیه طراحی‌های گوشی ترکیب می‌شود.

با معرفی این قابلیت، هدف ما این است که فناوری پیشرفته را در دسترس کاربران گسترده‌تری قرار دهیم و در نتیجه فناوری را برای همه مردمی کنیم. برای فعال کردن Mini Capsule، کاربران باید این مراحل آسان را دنبال کنند: به تنظیمات، سپس Realme Lab بروید و Mini Capsule را انتخاب کنید. پس از فعال‌سازی، می‌توانید از سه حالت عملکردی لذت ببرید: وضعیت باتری، مصرف داده و آمار مرحله.

اول، ویژگی وضعیت باتری به گونه ای طراحی شده است که کاربران را در مورد سطح انرژی گوشی خود مطلع کند. نور دینامیک در هنگام شارژ کامل سبز، هنگام شارژ شدن به آبی و زمانی که باتری کم است و تنها 5 درصد باقی می ماند قرمز می درخشد. دوم، ویژگی استفاده از داده ما به کاربران آرامش خاطر را در هنگام نظارت بر مصرف داده آنها می دهد. وقتی به 90 درصد محدودیت داده روزانه خود برسید، نور پویا نارنجی می شود. کاربران می توانند محدودیت را با توجه به استفاده خود تعیین کنند.

در نهایت، ویژگی آمار قدم ما به کاربران گوشی های هوشمند کمک می کند تا اهداف تناسب اندام خود را حفظ کنند. هر روز در ساعت 21:00، بریدگی پویا یک اعلان در مورد تعداد قدم ها و مسافت طی شده در آن روز ظاهر می شود و نور دینامیک به رنگ زرد می درخشد. ما بر این باوریم که ویژگی Mini Capsule با ارائه یک تجربه یکپارچه و پیشرفته از گوشی‌های هوشمند به مشتریان خود، یک تغییر بازی در صنعت گوشی‌های هوشمند است.

مطلب پیشنهادی:  پس از فروپاشی فروش Catapult، بلک‌بری پتنت‌های تلفن همراه را در قرارداد جدید 900 میلیون دلاری به فروش می‌رساند

برنامه های جلوی Realme C55 ndtv

دیجیتال تو: چرا Mini Capsule روی یک گوشی نسبتا پایین رده عرضه می شود؟ برنامه بلندمدت چیست و آیا این برنامه به یک امر عادی تبدیل خواهد شد؟

هدف ما از اجرای این ویژگی، دموکراتیک کردن فناوری پیشرفته و در دسترس قرار دادن آن برای طیف وسیع تری از کاربران با در دسترس قرار دادن آن برای همه است.

دیجیتال تو: آیا Mini Capsule به سازندگان برنامه نیاز دارد که کار خاصی انجام دهند و آیا Realme پشتیبانی شخص ثالث را برای توسعه دهندگان اجرا کرده است؟ آیا محدودیتی برای نحوه استفاده از آن وجود خواهد داشت؟

در حال حاضر هیچ نرم افزار انطباق شخص ثالثی برای ویژگی Mini Capsule وجود ندارد و ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اجرای چنین سازگاری نداریم. دلیل آن این است که ویژگی Mini Capsule برای نمایش انحصاری نوتیفیکیشن ها بدون هیچ گونه عملکرد تعاملی طراحی شده است.

دیجیتال تو: Realme در حین توسعه Mini Capsule چه نوع تحقیقی از کاربران انجام داد و آیا بازخوردی وجود داشت که به طور خاص شکل نهایی آن را شکل دهد؟

ما به درک نیازها و ترجیحات مشتریان خود افتخار می کنیم و توسعه Mini Capsule نیز از این قاعده مستثنی نبود. ما پرسشنامه های قبلی را بررسی کردیم که به طور خاص بر مصرف کنندگان در هند و اندونزی تمرکز داشتیم. یافته‌های ما نشان داد که این کاربران انرژی باتری را در اولویت قرار می‌دهند، که ما را بر آن داشت تا پیشرفت‌های قابل توجهی در این زمینه داشته باشیم تا تجربه روزانه آنها را بهبود بخشیم. این به ما کمک کرد شکل نهایی مینی کپسول را شکل دهیم.

توجه به این نکته مهم است که اعلان‌های صورت‌حساب و مصرف داده به‌طور پیش‌فرض فعال هستند، در حالی که اعلان‌های مرحله‌ای به OTA نیاز دارند. به طور کلی، ویژگی Mini Capsule Realme C55 اعلان‌های راحت و مفیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که آن را از سایر گوشی‌های هوشمند موجود در بازار متمایز می‌کند.

گجت‌های 360: آیا گوشی‌های هوشمند به کالاهایی کسل‌کننده تبدیل می‌شوند؟ اگر عملکرد، دوربین و باتری به اندازه کافی خوب باشد، چه چیزی افراد را به ارتقاء ترغیب می کند؟

ما بر این باوریم که گوشی‌های هوشمند بسیار فراتر از یک کالا هستند و همچنان نقشی کلیدی در شکل‌دهی آینده فناوری و تعاملات انسانی ایفا می‌کنند. اگرچه درست است که گوشی‌های هوشمند در طول سال‌ها پیچیده‌تر و دارای ویژگی‌های غنی‌تر شده‌اند، ما معتقدیم که نوآوری در این فضا تا رسیدن به نقطه اشباع فاصله دارد. با ادامه پیشرفت فناوری، ما دائماً در حال بررسی فرصت‌های جدید هستیم تا با ویژگی‌های جدید در گوشی‌های هوشمند مرزها را کنار بگذاریم.

ما درک می کنیم که نیازهای مشتریان ما متنوع است و دائماً در حال تغییر است، به همین دلیل است که متعهد به ارائه طیف وسیعی از محصولات پیشرفته به آنها هستیم. ما معتقدیم که همیشه جا برای پیشرفت و نوآوری وجود دارد. علاوه بر این، ما بر این باوریم که آینده تلفن‌های هوشمند نه تنها در پیشرفت‌های سخت‌افزاری، بلکه در نرم‌افزار و تجربه کاربری نیز نهفته است. با ظهور فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، ما در حال بررسی راه‌هایی هستیم تا گوشی‌های هوشمند را بصری‌تر و شخصی‌تر کنیم و تجربه‌ای بی‌نظیر و بدون دردسر را به مشتریان خود ارائه کنیم.

مطلب پیشنهادی:  OnePlus 11 5G، با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی، از امروز در هند به فروش می رسد: جزئیات

از نظر ارتقاء، ما معتقدیم که نیازها و ترجیحات مشتری بسیار ذهنی است و هیچ پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد. در حالی که برخی از مشتریان ممکن است برای قابلیت‌های دوربین یا عمر باتری بهتر آن را ارتقا دهند، برخی دیگر ممکن است این کار را برای آخرین روند طراحی یا برای همگام شدن با آخرین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار انجام دهند.

دوربین عقب Realme C55 ndtv

دیجیتال تو: آیا پتانسیل یک گوشی تاشو یا تاشو Realme را می بینید و آیا در آینده نزدیک با قیمت های استاندارد امکان پذیر خواهد بود؟

همانطور که همه ما می دانیم، صنعت گوشی های هوشمند به سرعت در حال توسعه است و جدیدترین فناوری ها، مانند گوشی های تاشو، توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. ما هیجان را در این روند تشخیص می دهیم، اما فکر می کنیم معرفی تدریجی فناوری های جدید به بازار برای ارائه بهترین تجربه به کاربران مهم است.

به عنوان یک شرکت فناوری، ما همیشه آماده بررسی ایده های جدید و تلاش شبانه روزی برای بهبود محصولات خود هستیم. با این حال، ما به عجله کردن یک محصول اعتقاد نداریم، مگر اینکه آن محصول آماده عرضه باشد و استانداردهای بالای ما را برای کیفیت و تجربه کاربر رعایت کند.

در حالی که ما از علاقه به تلفن های تاشو آگاه هستیم، معتقدیم که تمرکز بر نقاط قوت اصلی خود و ارائه محصولاتی که ارزش واقعی را به مشتریان خود ارائه می دهند بسیار مهم است. ما به نظارت بر توسعه این فناوری ادامه خواهیم داد و زمانی که باور کنیم آماده است آن را به بازار عرضه خواهیم کرد.

گجت‌های 360: ریلمی در سال 2023، به‌جز گوشی‌های هوشمند، چه بخش‌های محصولی را به خوبی انجام می‌دهد؟

ما معتقدیم که اکوسیستم فناوری ما، همراه با گوشی های هوشمند، بخش مهمی از استراتژی رشد ما است. طیف متنوع محصولات ما از جمله پدهای Realme، هدفون، ابزارهای پوشیدنی و موارد دیگر به طور گسترده توسط کاربران ما مورد استقبال قرار گرفته است. ما متعهد هستیم که به نوآوری خود در این بخش ها ادامه دهیم و در عین حال راه های جدیدی را برای ارائه محصولات هیجان انگیزتر به مشتریان خود در آینده جستجو کنیم.

گجت‌های 360: 5G تقریباً در حال حاضر برای تلفن‌ها عادی شده است، اما آیا شاهد تحولی در سایر زمینه‌ها مانند اینترنت اشیا، سنسورهای فراگیر و محاسبات خواهیم بود؟ کدام دسته‌ها یا بازارهای محصول جدید 5G برای Realme باز می‌شود؟

ما همچنان به دموکراتیزه کردن فناوری 5G متعهد هستیم. ما قبلاً Realme Pad X را راه‌اندازی کرده‌ایم، تنها تبلت با قابلیت 5G در این بخش، و یک سری گوشی‌های هوشمند با قابلیت 5G را در خط تولید خود داریم. در آینده، ما به بازاریابی محصولات بیشتری با قابلیت 5G با تمرکز بر ایجاد یک سبک زندگی مرتبط تر ادامه خواهیم داد.

برخی از پاسخ ها کوتاه و سبک هستند ویرایش شده برای وضوح.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا