تکنولوژی

مدیر ارشد فناوری آمازون در مورد باز کردن مناطق ابری در جنوب شرقی آسیا

مدیر ارشد فناوری آمازون می گوید هوش مصنوعی مولد باید دانش فرهنگی را در خود جای دهد

آمازون ورنر ووگلز، مدیر ارشد فناوری آمازون در مصاحبه ای اختصاصی گفت که در حال بازگشایی مناطق ابری در جنوب شرقی آسیا است زیرا مشتریان می خواهند داده های آنها به طور ایمن در کشورهای خودشان ذخیره شود.

دلیل این امر این است که بسیاری از مشتریان ما این درخواست را کرده اند. ووگلز به JP Ong از CNBC گفت: آنها واقعاً چیزی محلی می‌خواستند که بتواند، برای مثال، الزامات ذخیره‌سازی داده‌های محلی یا حفاظت از اطلاعات شخصی را برآورده کند.

طبق گزارش 26 فوریه Canalys، بخش محاسبات ابری آمازون، خدمات وب آمازون، بزرگترین ارائه دهنده خدمات ابری در جهان در سه ماهه چهارم بود که 31 درصد از کل هزینه های ابری را به خود اختصاص داد.

منطقه AWS یک مکان فیزیکی است که مراکز داده در آن دسته بندی شده اند. حداقل سه منطقه در دسترس بودن مجزا در هر منطقه AWS وجود دارد. هر منطقه قدرت، سرمایش و امنیت فیزیکی خاص خود را دارد و از طریق شبکه‌های اضافی با تأخیر بسیار کم متصل می‌شود.

و این فقط استارت آپ ها نیستند که به دنبال این هستند. کسب و کارهای بزرگ و سازمان های دولتی نیز. می‌توانید تصور کنید که سازمان‌های دولتی نیز می‌خواهند یک تحول دیجیتالی را پشت سر بگذارند.» وگلز گفت.

“و برای آنها مهم است که این نوع فناوری را در جای خود داشته باشند [the] وگلز گفت.

مدیر عامل Google Cloud: ما به روش‌های مختلف از هوش مصنوعی کسب درآمد می‌کنیم

در ماه نوامبر، آمازون اعلام کرد که در حال راه اندازی یک منطقه جدید AWS در مالزی در سال جاری است. این کشور قبلاً متعهد شده بود تا سال 2037 25.5 میلیارد رینگیت مالزی (6 میلیارد دلار) برای حمایت از جاه طلبی های دولت برای تبدیل مالزی به یک اقتصاد دیجیتال “پردرآمد” تا سال 2030 سرمایه گذاری کند.

مطلب پیشنهادی:  چین می‌گوید «نوآوری مستمر»، نه یارانه، پشت لبه خودروهای الکتریکی است

در بیانیه آمده است: «این منطقه جدید AWS همچنین به مشتریان با اولویت‌های اقامت داده اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به‌طور ایمن در مالزی ذخیره کنند، به مشتریان کمک می‌کند تا به تأخیر کمتری برسند و تقاضای خدمات ابری در جنوب شرقی آسیا را برآورده کنند».

این پس از آن صورت می گیرد که AWS در دسامبر 2021 یک منطقه ابری را در اندونزی و در سال 2010 در سنگاپور افتتاح کرد. AWS همچنین قصد دارد یک منطقه زیرساختی در تایلند راه اندازی کند.

AWS اکنون در چندین منطقه در سراسر آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، چین، آسیا و اقیانوسیه، آفریقای جنوبی و خاورمیانه فعالیت می کند.

و به خصوص، البته، قابلیت‌های امنیتی AWS که به ما اجازه می‌دهد از آن مشتریان محافظت کنیم. امنیت همیشه و همیشه اولویت اول ما خواهد بود. [It] وگلز گفت که حوزه سرمایه گذاری شماره یک ما است.

“و بنابراین ما می توانیم از مشتریان در مناطق محاسباتی خود محافظت کنیم، [it] برای شرکت‌های این منطقه و همچنین دولت‌ها جذابیت بزرگی دارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا