تکنولوژی

مردی در چهلمین تلاش به شغل رویایی خود در گوگل دست می یابد!

مردی به نام تایلر کوهن پس از 39 مردود شدن به شغل رویایی خود در گوگل رسید.

تا کجا می خواهید به شغل رویایی خود دست پیدا کنید؟ یک مرد 40 بار برای به دست آوردن شغل رویایی خود در گوگل درخواست داد. داستان او الهام بخش مردم آنلاین است. مردی به نام تایلر کوهن نه یک یا دو بار، بلکه 40 بار به این غول فناوری مراجعه کرد و سرانجام پس از 39 بار رد شدن از سوی شرکت، این کار را به دست آورد. کوهن اسکرین شات تمام ارتباطات ایمیل خود با گوگل و آخرین پیشنهادی که در 19 جولای دریافت کرده بود را در لینکدین به اشتراک گذاشت. کوهن در حال حاضر در سانفرانسیسکو زندگی می کند و به عنوان معاون مدیر – استراتژی و عملیات در DoorDash خدمت کرده است.

او با به اشتراک گذاشتن داستان خود در لینکدین، نوشت: «میان پشتکار و جنون مرز باریکی وجود دارد. من هنوز دارم سعی میکنم بفهمم کدومو دارم 39 نفر رد کردند، 1 نفر پذیرفتند.» این پست در فضای مجازی منتشر شد و توسط نزدیک به 35000 نفر پسندیده شد و نزدیک به 800 کاربر در مورد آن نظر دادند.

طبق اسکرین شاتی که او از ردیابی های خود به گوگل و از گوگل به اشتراک گذاشته است، اولین بار در 25 آگوست 2019 درخواست داد، اما رد شد. او تسلیم نشد و در سپتامبر 2019 دوباره برای این سمت درخواست داد و دوباره رد شد. اسکرین شات بیشتر نشان می دهد که کوهن پس از هشت ماه از سپتامبر 2019 دوباره درخواست داده است، یعنی. در ژوئن 2020 در طول همه گیری کووید. او به درخواست خود ادامه داد اما هر بار تا 19 ژوئیه 2022 رد شد، زمانی که در نهایت پیشنهادی از غول فناوری دریافت کرد.

مطلب پیشنهادی:  انویدیا تراشه هوش مصنوعی GB200 Blackwell را در اواخر سال جاری معرفی کرد

در حالی که دستاورد کوهن بسیاری از کاربران لینکدین را تحت تاثیر قرار داد و چندین پیام تبریک دریافت کرد، برخی از آنها از او به خاطر پیگیری طولانی مدت یک شرکت انتقاد کردند.

کاربری به نام Enrico Camporeale اظهار داشت که کوهن دو سال گذشته را به تنهایی برای 39 موقعیت مختلف در گوگل یا شاید 39 نقش مشابه گذرانده است. او گفت این فقط یک شانس است. با این حال، کوهن پاسخ داد که نقشی که دریافت کرد برای او عالی بود و از دریافت پیشنهاد گوگل بسیار هیجان زده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا