کامپیوتر

مفهوم اپلیکیشن مک یک کلاسیک را دوباره تجسم می کند که نیاز به تغییر دارد

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های مک طی سال‌ها تغییر قابل توجهی نداشته است. در حالی که اپلیکیشن Contacts به خوبی کار می‌کند، راه‌های زیادی برای بهبود آن وجود دارد، همانطور که در یک مفهوم جدید جذاب نشان داده شده است که پس از اینکه با بسیاری از برنامه‌های دیگر موجود در macOS رفتار می‌شود، دوباره آن را به تصویر می‌کشد.

اولین بار توسط 9to5Mac مشاهده شد، مفهوم جدید اخیراً توسط BasicAppleGuy ایجاد شد و در وب سایت آنها قرار گرفت، با این امید که اپل الهام بخش باشد تا در طراحی قدیمی برنامه Contacts تجدید نظر کند.

اپلیکیشن MacOS Contacts طراحی جدیدی در مفهوم فن دریافت کرده است.

MacOS Ventura اکنون در نسخه بتا است و متأسفانه برنامه Contacts همان ظاهر و عملکرد MacOS Monterey را حفظ کرده است. همانطور که BasicAppleGuy اشاره می کند، طراحی واقعاً از سال 2003 تغییر زیادی نکرده است.

برنامه بازطراحی شده MacOS Contacts فقط یک تغییر بصری نیست. طراح ویژگی‌های اضافه‌شده‌ای را پیش‌بینی می‌کند که از فناوری موجود اپل استفاده بهتری می‌کند، مانند Siri Suggestions برای شناسایی جزئیات مرتبط از سایر برنامه‌های سیستم، گروه‌های مشترک مشابه گروه‌های برگه مشترک جدید در Safari، و آلبوم‌های عکس مشترک در MacOS Ventura.

تصاویر بندانگشتی به طور گسترده‌تری در مفهوم تخیلی اپلیکیشن MacOS Contacts استفاده می‌شوند، که پیدا کردن افرادی را که می‌شناسید در یک نگاه بسیار آسان‌تر می‌کند. مقدار جدی فکر و تلاش برای طراحی مجدد انجام شد. یک نوار ابزار به اشتراک گذاری بهبود یافته با ارائه دکمه هایی برای شروع تماس یا ارسال پیام به مخاطب از طریق Slack، Twitter، Whatsapp و سایر برنامه های نصب شده، ارتباطات را سرعت می بخشد.

مطلب پیشنهادی:  آیفون 13، اپل واچ سری 7، مک بوک پرو در Croma Everything فروش اپل کاهش یافت: بهترین پیشنهادات، پیشنهادها

چیزی که در مورد طراحی BasicAppleGuy عالی است، نحوه ادغام آن با ظاهر و احساس برخی از بهترین برنامه های مک است که از قبل روی هر دستگاهی نصب شده اند. احتمال استفاده از این طراحی مجدد خاص توسط اپل بسیار کم است، اما شاید برخی از عملکردها راه خود را به نسخه آینده MacOS باز کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا