کامپیوتر

ممکن است به زودی بتوانید اسناد را مستقیماً در Google Docs امضا کنید

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد ابزار امضای الکترونیکی را در Google Docs برای کاربران تجاری خود عرضه کند. این برند در وبلاگ Workspace Updates خود توضیح داد که این ویژگی به صورت کشیدن و رها کردن کار می کند و به شما امکان می دهد جنبه هایی از جمله امضا و تاریخ امضا شده را به فایل Google Docs اضافه کنید.

همچنین می‌توانید به روشی مشابه نحوه کار اشتراک‌گذاری فایل در Google Docs، درخواست امضا کنید. Google خاطرنشان می کند که نظرات و پیشنهادات باید در یک فایل Docs حل و فصل شوند قبل از اینکه درخواست امضا انجام شود.

اضافه کردن امضا به Google Docs.

این برند اضافه کرد که هدفش از افزودن امضای الکترونیکی به Google Docs ایجاد یک لایه امنیتی با عدم الزام همکاران به دانلود و آپلود مجدد فایل های PDF برای انتقال آنلاین قراردادهای تکمیل شده است. تمام پیش نویس و توسعه قرارداد را می توان در Google Docs انجام داد.

هنگامی که زمان امضا فرا می رسد، ردیابی امضا و پیشرفت نیز می تواند در اسناد نظارت شود. همچنین گزینه ای برای ایجاد کپی از قراردادها در صورت استفاده بیش از یک بار وجود دارد. هنگامی که همه طرفین سندی را امضا کردند، قرارداد تکمیل شده در قالب PDF برای بایگانی ایمیل ارسال می شود.

گوگل قصد دارد به زودی این ویژگی را به صورت بتا برای کاربران Google Workspace Individual منتشر کند. در حال حاضر هیچ سخنی در مورد چگونگی گسترش ابزار فراتر از آن وجود ندارد. گوگل اشاره می کند که بسیاری از کاربران ممکن است در حال حاضر ابزارهای امضای الکترونیکی دیگری را که با Workspace کار می کنند، اجرا کنند، مانند DocuSign، که به روشی مشابه آنچه گوگل ارائه می دهد کار می کند.

مطلب پیشنهادی:  Xiaomi NoteBook Pro 120، NoteBook Pro 120G با پردازنده های نسل دوازدهم Intel Core i5 در هند عرضه شد

Google Workspace نسخه پولی خدمات این برند مانند Google Docs، Sheets و Drives است که به مشاغل و حرفه ای ها فروخته می شود.

گوگل بیشتر سال 2022 را به افزودن ویژگی های بهره وری بیشتر به محصولات Google Workspace خود اختصاص داده است. به‌روزرسانی اخیر دیگر به شما امکان می‌دهد بیش از یک متن را همزمان علامت‌گذاری کنید تا عملکردهای قالب‌بندی متن را کارآمدتر انجام دهید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا