گجت

منسا پس از خرید Pebble وارد بخش پوشیدنی های هوشمند می شود

شرکت مستقیم مصرف کننده Mensa Brands روز سه شنبه اعلام کرد که برند محصولات پوشیدنی Pebble را به مبلغی نامشخص خریداری کرده است که نشان دهنده نفوذ خود در بخش پوشیدنی های هوشمند است. Mensa Brands در بیانیه ای گفت که این امر ردپای آنلاین Pebble را تقویت می کند و تلاش های بازاریابی و برندسازی آن را برای تبدیل شدن به یک برند دیجیتال خانگی افزایش می دهد.

«در بخش رو به رشد سریع پوشیدنی‌های هوشمند، ما معتقدیم که Pebble با ترکیب کامل مد با فناوری‌های پیشرفته برجسته است. آنانت نارایانان، بنیانگذار و مدیر عامل منسا برندز، گفت: همکاری ما با Pebble قرار است فصل بعدی را در سفر این برند بنویسد که آن را به مخاطبان و مناطق جغرافیایی گسترده‌تری می‌برد و در این فرآیند، کسب‌وکار ما را به صورت تصاعدی گسترش می‌دهد.

منسا گفت که اولین برندهای دیجیتال هند را با مشارکت با آنها می سازد تا رشد آنها را هم در بازارها و هم در کانال های D2C در هند و در سطح جهانی سرعت بخشد.

Pebble یک برند الکترونیکی سبک زندگی است که در سال 2013 توسط دو پدر و دختر آجی آگاروال و کومال آگاروال تأسیس شد. محصولات اصلی آن شامل سری ساعت‌های هوشمند Cosmo، صدای بی‌سیم و دستگاه‌هایی مانند Comet و Buds Pro است.

بخشی از برندهای Mensa به تقویت موقعیت ما در بازار پوشیدنی ها کمک می کند و فرصت های اهرمی جدیدی را برای ما باز می کند. کومال آگاروال، یکی از بنیانگذاران Pebble، گفت: با حفظ تعهد خود به طراحی نوآورانه و مقرون به صرفه بودن، برندهای منسا نوآوری های تکنولوژیکی و فرصتی برای ایجاد یک برند دیجیتالی برای ایجاد اختلال در بازار جهانی پوشیدنی های هوشمند فراهم می کنند.

مطلب پیشنهادی:  هدفون گردنبند بی سیم Boult ProBass ZCharge با عمر باتری تا 40 ساعت در هند عرضه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا