گجت

مینگ چی کو، تولید Apple Vision Pro توسط اپل پیش از عرضه در بازارهای دیگر کاهش یافته است.

بر اساس جزئیاتی که مینگ-چی کو، تحلیلگر TF Securities International به اشتراک گذاشته، تولید Apple Vision Pro توسط اپل کاهش یافته است. اولین “کامپیوتر فضایی” این شرکت در اوایل سال جاری با قیمت 3,499 دلار (تقریباً 2.9 میلیون روپیه) در ایالات متحده راه اندازی شد و احتمالاً در ماه های آینده به بازارهای دیگر خواهد رسید. این تحلیلگر می گوید اپل انتظار دارد تعداد دستگاه های کمتری نسبت به پیش بینی های قبلی بفروشد، زیرا تقاضا برای هدست واقعیت ترکیبی این شرکت از زمان عرضه آن کاهش یافته است.

در آخرین پست خود در Medium، Kuo بیان می کند که آخرین تحقیقات او نشان می دهد که شرکت کوپرتینویی سفارشات اپل ویژن پرو را از “اجماع بازار” 700000 به 800000 دستگاه کاهش داده است. به گفته این تحلیلگر، در عوض، اپل انتظار دارد 400000 تا 450000 دستگاه از هدست واقعیت ترکیبی را بفروشد. Vision Pro در حال حاضر در ایالات متحده موجود است و این شرکت هنوز برنامه ای برای عرضه آن به سایر بازارها اعلام نکرده است.

کو گفت که دیدگاه محافظه کارانه اپل در مورد تقاضای مشتریان باعث شده است که تولید اپل ویژن پرو را برای سال 2024 کاهش دهد و افزود که تقاضای ایالات متحده بسیار کمتر از آنچه قبلاً انتظار داشت کاهش یافته است. به گفته این تحلیلگر، در نتیجه، این شرکت ممکن است در پیش بینی خود برای تقاضا در بازارهای غیر ایالات متحده محافظه کارتر باشد.

کو می گوید، به دلیل تقاضای کمتر، اپل انتظار دارد در سال آینده شاهد کاهش فروش ویژن پرو (بر اساس سال به سال) باشد. این تحلیلگر همچنین ادعا می کند که این شرکت در حال “بازبینی و تنظیم” برنامه های خود برای هدست واقعیت ترکیبی بعدی خود است و جانشین ادعایی نسل اول اپل ویژن پرو ممکن است همانطور که قبلاً انتظار می رفت در سال 2025 عرضه نشود.

مطلب پیشنهادی:  فروش Flipkart Big Diwali اکتبر 2022: بهترین تخفیف‌ها برای موبایل، لوازم الکترونیکی

شایان ذکر است که این شرکت هنوز برنامه ای برای عرضه Apple Vision Pro در بازارهای خارج از ایالات متحده اعلام نکرده است. مدیر عامل اپل، تیم کوک، قبلا تایید کرده بود که این دستگاه در سال 2024 در چین عرضه خواهد شد، اما جدول زمانی برای اولین نمایش ویژن پرو در این کشور مشخص نکرد. انتظار می رود این دستگاه در مناطق دیگر نیز وارد شود و انتظار می رود جزئیات بیشتری در ماه های آینده اعلام شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا