موبایل

مینگ چی کو: آیفون 14 همزمان با چین در هند تولید می شود

انتظار می رود سری آیفون 14 اپل اواخر سال جاری در ماه سپتامبر معرفی شود. انتظار می رود این مجموعه شامل آیفون 14، آیفون 14، آیفون مکس و آیفون 14 پرو مکس باشد. شایعات در مورد مشخصات و جنبه های مختلف طراحی سری آیفون 14 بسیار زیاد است. مینگ-چی کو، تحلیلگر صنعت، قبلاً برخی از جزئیات ساخت را به اشتراک گذاشته است. او ادعا می کند که برخی از مدل های آیفون 14 هم اکنون همزمان با چین در هند تولید خواهند شد. به نظر می رسد که شرکت کوپرتینویی در نتیجه مسائل ژئوپلیتیک اخیر سعی در کاهش اتکای خود به زنجیره تامین چین دارد.

Kuo در خود ذکر شده است توییت ها گفته می شود که کارخانه تولید آیفون فاکسکان در هند، وظیفه تامین مدل های آیفون 14 را همزمان با تولیدکنندگان چینی بر عهده خواهد گرفت. اپل چند سالی است که در هند آیفون تولید می کند. با این حال، طبق گزارش ها، تولید هند یک چهارم یا بیشتر از چین عقب است.

انتظار می‌رود که کارخانه‌های هندوستان مدل‌های آیفون 14 را با نمایشگر 6.1 اینچی تولید کنند که فرض بر این است که آیفون 14 و آیفون 14 پرو وانیلی باشند. ظاهراً آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی هستند.

به گفته کو، انتظار می رود عرضه به سایت های تولیدی هند در حال حاضر از چین عقب باشد. با این حال، راه‌اندازی یک مرکز تولید آیفون غیر چینی برای اپل می‌تواند یک نقطه عطف مهم باشد. شرکت کوپرتینویی ممکن است به دنبال کاهش تاثیر مسائل ژئوپلیتیکی بر زنجیره تامین خود باشد. علاوه بر این، اپل بازار هند را هدف قرار داده است زیرا این کشور می تواند منطقه کلیدی بعدی برای افزایش رشد خود باشد.

مطلب پیشنهادی:  تصاویر Oppo Reno 10 Pro+ قبل از عرضه در 24 می لو رفت، طراحی Oppo K11x ویژه: تمام جزئیات

در اخبار مرتبط، گزارش شده است که مدیران ارشد اپل تصمیم گرفته اند آیفون 14 را با همان قیمتی که آیفون 13 پیش از خود عرضه می کند، عرضه کنند. قیمت آیفون 14 می تواند از 799 دلار (تقریباً 64000 روپیه) شروع شود.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا