تکنولوژی

نتفلیکس در حال بارگیری؟ این شرکت می‌گوید که مشکلات اکنون برطرف شده‌اند و بینندگان می‌توانند به جریان بازگردند

نتفلیکس زودتر در روز جمعه 16 جولای از کار افتاد و بعد از 1.5 ساعت رفع شد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید.

نتفلیکس بارگیری نمی شود؟ او تنها نبود! چندین کاربر در سراسر جهان هنگام استقرار در جلسات جمعه شب نتفلیکس خود با مشکلاتی روبرو هستند. مشترکین نتفلیکس نتوانستند نمایش ها و فیلم های خود را پخش کنند و در ساعات پایانی 15 جولای، چندین کاربر نتوانستند به محتوای آنها دسترسی پیدا کنند. Downdetector شاهد افزایش شدید شکایات کاربران از سراسر جهان بوده است. با این حال، نتفلیکس وارد عمل شد و مشکل در کمتر از دو ساعت حل شد.

هزاران گزارش قطعی Downdetector از کشورهایی از جمله ایالات متحده، فرانسه و هند گزارش شده است. این سرویس استریم که آخرین بار در مارس 2022 220 میلیون مشترک را گزارش کرد، بعداً اصلاح شد و در حال حاضر بدون هیچ مشکلی برای مشترکین خود در حال اجرا است.

برخی از کاربران ناامید نتفلیکس در توییتر ناراحتی خود را از قطعی برق ابراز کردند و بیشتر آنها ابراز تاسف کردند که چگونه این قطعی برنامه های جمعه شب آنها را خراب کرد. «شب جمعه و @netflix خاموش است! یکی از کاربران توییت کرد.

بعدها مشخص شد که این قطعی عمدتاً به دلیل قطعی آمازون بوده است. واحد خدمات ابری com، که خدمات نتفلیکس را نیز در دسامبر 2021 به طور موقت حذف کرد. این حادثه بر روی دیزنی + والت دیزنی، رابینهود، طیف گسترده ای از برنامه ها و وب سایت تجارت الکترونیک Amazon.com Inc نیز تأثیر گذاشت. به گزارش وب سایت ردیابی قطع، به طور جداگانه، میدان Block Inc نیز با مشکلاتی مواجه است.

مطلب پیشنهادی:  ماینر بیت کوین گریدلس با پشتیبانی بلوک در حال ساخت یک سایت آتشفشانی در کنیا است

قبل از قطع شدن نتفلیکس، چندین برنامه رسانه اجتماعی متا در روز پنجشنبه با قطعی مواجه شدند. گفته می شود اپلیکیشن های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام با قطعی مواجه شده اند. طبق گزارش ها، توییتر به مدت سه ساعت از کار افتاده بود. در مورد اینستاگرام نیز همینطور بود که به سرعت رفع شد.

با این حال، این قطعی ها در مقایسه با قطعی بزرگی که سال گذشته پلتفرم های متا را تکان داد، چیزی نبود. فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام به دلیل یک مشکل فنی داخلی بیش از شش ساعت از کار افتادند.

(با اطلاعات رویترز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا