کامپیوتر

نحوه ارسال در Reddit: همه چیزهایی که باید بدانید

شاید شما کاملاً تازه وارد Reddit شده اید، یا شاید مدت زیادی است که در کمین هستید و برای اولین بار پست می گذارید. به هر حال ممکن است با نحوه ارسال پست در Reddit آشنا نباشید.

در زیر دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه ارسال پست به Reddit، چه به طور معمول زیرردیت‌های مورد علاقه خود را در رایانه یا تلفن خود از طریق برنامه تلفن همراه Reddit مرور می‌کنید، مشاهده خواهید کرد.

نحوه ارسال به Reddit در دسکتاپ

اگر به طور معمول Reddit را از طریق وب سایت دسکتاپ آن بر روی رایانه خود مشاهده می کنید، می توانید از روش زیر برای ایجاد پستی استفاده کنید که در نمایه خود یا پستی که در یک subreddit خاص منتشر شده است.

مرحله ی 1: شما می توانید یک پست جدید Reddit را به دو روش شروع کنید. می توانید یک پست از صفحه اصلی خود ایجاد کنید یا به subreddit که می خواهید در آن پست کنید بروید و از آنجا یک پست ایجاد کنید.

  • از صفحه اصلی پس از ورود به Reddit.com: انتخاب کنید یک پست ایجاد کنید کادر متنی که در بالای صفحه قرار دارد. Subredditی را که می‌خواهید در آن پست کنید (یا نمایه خود را انتخاب کنید) انتخاب کنید یک جامعه را انتخاب کنید منوی کشویی.

  • از یک Subreddit واقعی: به subreddit که می‌خواهید در آن پست ارسال کنید بروید. هنگامی که در subreddit هستید، می توانید پست خود را به یکی از دو روش شروع کنید. انتخاب کنید یک پست ایجاد کنید کادر متنی در بالای صفحه subreddit یا انتخاب کنید یک پست ایجاد کنید دکمه سمت راست صفحه، در نوار کناری subreddit.

مطلب پیشنهادی:  یک ابر رایانه استرالیایی با استفاده از داده های یک تلسکوپ رادیویی تصویری از باقیمانده ابرنواختر ایجاد می کند
دو روش برای ایجاد یک پست Reddit در یک Subreddit.

اسکرین شات


گام 2: در این مرحله، ایجاد یک پست Reddit در وب دسکتاپ بدون توجه به اینکه چگونه شروع کرده اید، همان فرآیند است.

پس از انتخاب یک انجمن یا نمایه خود، نوع پستی را که می خواهید ایجاد کنید (متن، تصویر/ویدیو، پیوند و غیره) انتخاب کنید. سپس در صورت نیاز عنوان یا متن دیگری را اضافه کنید. همچنین می‌توانید برچسب‌ها یا استایل‌ها (دسته‌هایی برای پست خود) اضافه کنید، اگر این subreddit به آنها اجازه دهد.

پر کردن فرمی که یک پست Reddit ایجاد می کند.

اسکرین شات


مرحله 3: پست خود را مرور کنید و مطمئن شوید که با دستورالعمل های این subreddit مطابقت دارد. هنگامی که از پست خود راضی شدید، انتخاب کنید انتشار را فشار دهید تا پست خود را به Reddit ارسال کنید.

نحوه ارسال پست به Reddit در برنامه تلفن همراه

اگر بیشتر از Reddit برنامه تلفن همراه Reddit هستید، می توانید از دستورالعمل های زیر برای ایجاد یک پست Reddit در دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.

مرحله ی 1: برنامه موبایل Reddit را در دستگاه خود باز کنید.

گام 2: انتخاب کنید علامت مثبت نماد در پایین صفحه نمایش شما.

مرحله 3: نوع پستی را که می خواهید ایجاد کنید (تصویر، متن، ویدئو، پیوند و غیره) را از منوی ظاهر شده در پایین صفحه انتخاب کنید.

سپس بقیه پست خود را پر کنید و در صورت نیاز عنوان، محتوا و/یا متن خود را اضافه کنید. وقتی نوشتن پست خود را تمام کردید، انتخاب کنید بعدی دکمه در گوشه سمت راست بالا

یک پست بنویسید و یک نوع پست را در برنامه موبایل Reddit انتخاب کنید.

اسکرین شات


مرحله 4: در صفحه بعدی، باید subreddit (یا نمایه خود) را که می خواهید در آن پست کنید، انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی:  Dell XPS 13 در مقابل MacBook Air M2
Subreddit یا نمایه ای را که می خواهید در برنامه تلفن همراه Reddit پست کنید، انتخاب کنید.

اسکرین شات


مرحله 5: تمام برچسب هایی را که می خواهید به پست خود اضافه کنید انتخاب کنید. سپس انتخاب کنید انتشار دکمه در گوشه سمت راست بالا

واقعا Reddit را دوست دارید؟ چگونه در مورد راه اندازی subreddit خود را؟ اگر جالب به نظر می رسد، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد subreddit را بررسی کنید.

انتخاب برچسب برای پست خود و انتخاب دکمه ارسال در برنامه موبایل Reddit.

اسکرین شات


توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا