موبایل

نحوه تایید در تاپیک های اینستاگرام

از زمانی که ایلان ماسک در اواخر سال گذشته توییتر را خرید، بسیاری از اپلیکیشن‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی به سبک توییتر در گوشه و کنار اینترنت ظاهر شده‌اند. در حالی که برخی از این گزینه‌ها برای کاربران آواره رسانه‌های اجتماعی گزینه‌های مناسبی به نظر می‌رسیدند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها موج بزرگی را ایجاد نکردند که به طور بالقوه می‌تواند توئیتر را به عنوان سلطان رسانه‌های اجتماعی در حال حاضر خنثی کند. تا اینجا با موضوعات اینستاگرام تمام شده است.

Instagram Threads یک برنامه جدید است که توسط متا ایجاد شده است که به عنوان یک همراه توییتر برای اینستاگرام عمل می کند. در حالی که فیس‌بوک همتای مبتنی بر متن اینستاگرام بود، Threads به لطف طرح‌بندی طراحی مشابه، به علاوه تاکید بر محتوای کوتاه‌تر، بسیار با توییتر قابل مقایسه است. این همچنین یک پلتفرم است که می توانید در آن تأیید شوید – اما چگونه انجام دادن تایید شدن در موضوعات اینستاگرام؟

حساب تایید شده در موضوعات اینستاگرام.

جو مارینگ / روندهای دیجیتال


نحوه تایید در تاپیک های اینستاگرام

مانند توییتر و اینستاگرام، Threads به کاربران اجازه می دهد تا هویت خود را تأیید کنند و به برخی از ویژگی های انحصاری دسترسی پیدا کنند. مشابه فرآیند تأیید توییتر، برای تأیید در Threads باید هزینه ماهانه بپردازید، بنابراین هنگام ایجاد حساب Threads تأیید شده خود، این هزینه را در نظر داشته باشید.

مرحله ی 1: برای تایید در Threads، ابتدا باید مطمئن شوید که یک حساب دارید. هنگامی که حساب خود را ایجاد می کنید، در واقع نمی توانید از طریق برنامه Threads تأیید شوید. در عوض، باید باز کنید اپلیکیشن اینستاگرام و به پروفایل خود بروید

مطلب پیشنهادی:  ممکن است تلفن شما در 23 آوریل زنگ بلندی به صدا در بیاورد - دلیل آن این است

گام 2: هنگامی که به نمایه خود رسیدید، نماد موجود در گوشه سمت راست بالا (سه خط افقی) را انتخاب کنید تا یک منو ظاهر شود.

مرحله 3: در منو انتخاب کنید متا تایید کرد.

مرحله 4: پس از انتخاب آن، باید به منوی Meta Verified در مرکز حساب های متا هدایت شوید، اما اگر به طور خودکار به آنجا منتقل نشدید، انتخاب کنید. متا تایید کرد یک بار دیگر در پایین صفحه نمایش. در منوی Meta Verified، می‌توانید تمام ویژگی‌های همراه با تأیید را ببینید. انتخاب کنید اشتراک در.

مرحله 5: در صفحه بعد، تأیید کنید که نمایه لیست شده، نمایه ای است که می خواهید برای فرآیند تأیید متا ثبت نام کنید. پس از آن، انتخاب کنید ثبت نام.

مرحله 6: مشاهده اطلاعات پرداخت در صفحه جدید. برای عضویت در Meta Verified ماهانه 15 دلار پرداخت می کنید که به کارت موجود در پرونده شارژ می شود. اگر موافق پرداخت این هستید، انتخاب کنید الان پرداخت کن و سپس کارتی را که می‌خواهید با آن پرداخت کنید که به فروشگاه برنامه انتخابی شما مرتبط است، انتخاب کنید. اگر کارت ذخیره نشده ای ندارید، از شما خواسته می شود که یک کارت را وارد کنید. هنگامی که کارت خود را پیدا کردید، انتخاب کنید اشتراک در.

مرحله 7: پس از مشترک شدن، متا تا 48 ساعت طول می کشد تا نمایه شما را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که واجد شرایط فرآیند تأیید هستید. توجه داشته باشید که برای اینکه متا شما را تأیید کند، باید نام کامل خود را در نمایه خود داشته باشید، یک عکس نمایه داشته باشید که به وضوح چهره شما را نشان دهد و 2FA را فعال کنید. اگر به هر دلیلی متا درخواست تایید شما را نپذیرفت، وجه به شما بازپرداخت خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  Itel A23S با باتری 3020 میلی آمپر ساعتی، قفل هوشمند Face Unlock در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

به محض اینکه درخواست تأیید شما پذیرفته شد، در تمام حساب های متا خود تأیید می شوید، به این معنی که تیک آبی را در فیس بوک، اینستاگرام و Threads دریافت خواهید کرد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا