کامپیوتر

نحوه تماشای اعلامیه هوش مصنوعی انویدیا در GTC


کنفرانس فناوری پردازنده گرافیکی انویدیا در حال انجام است، اما سخنرانی جنسن هوانگ، مدیرعامل این شرکت است که همه را با نفس بند آمده منتظر می‌دارد. انتظار می‌رود که او در مورد پیشرفت‌های آینده هوش مصنوعی انویدیا و اینکه چگونه پردازنده‌های گرافیکی انویدیا به آن‌ها نیرو می‌دهند، اطلاعیه‌های مهمی ارائه دهد. پس از راه اندازی و انفجار بعدی در پوشش چت بات ChatGPT، انویدیا به دنبال بازپس گیری مکالمات پیرامون هوش مصنوعی است و نشان می دهد که چرا پیشرفت های آن، بیش از رقبا، چیزی است که ما باید در مورد آن هیجان زده باشیم.

اما چگونه می توان اعلامیه هوش مصنوعی انویدیا را در GTC تماشا کرد؟ یک جریان رسمی وجود دارد که می‌توانید هر وقت زمانش رسید، همینجا آن را تنظیم کنید.

نحوه تماشای سخنرانی GTC Nvidia

ساده ترین راه برای تماشای سخنرانی جنسن هوانگ GTC، استفاده از جریان رسمی یوتیوب انویدیا است. می توانید آن را در زیر تعبیه شده ببینید یا از آن بازدید کنید کانال یوتیوب Nvidia برای تماشای مستقیم آن وجود دارد.

تماس از 21 مارس ساعت 8 صبح به وقت محلی (11 صبح به وقت شرقی) آغاز می شود.

از سخنرانی GTC انویدیا چه انتظاری باید داشت

نمایشگاه GTC انویدیا همیشه مملو از اعلامیه ها و اولین نمایش های هیجان انگیز است. آخرین مورد در نوامبر 2022 شامل راه اندازی RTX 4090 و 4080 و همچنین نمایش DLSS 3 و سیستم های سرگرمی جدید انویدیا در خودرو می شود. با این حال، شایعه شده است که GTC 2023 تمرکز بسیار بیشتری روی هوش مصنوعی دارد.

راز آشکار است. به لطف ChatGPT، همه در مورد قدرت مدرن می دانند #AI.

برای اینکه بدانید چه چیزی در راه است، با سخنرانی جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل انویدیا هماهنگ شوید. #GTC23 در روز سه شنبه، 21 مارس، ساعت 8 صبح به وقت محلی. https://t.co/pVJkFMQl9D

– NVIDIA GTC (@NVIDIAGTC) 17 مارس 2023

اما در حالی که انویدیا طی سال‌ها سرمایه‌گذاری بزرگی روی سخت‌افزار و نرم‌افزار هوش مصنوعی انجام داده است، از فناوری‌های وسایل نقلیه خودکار گرفته تا هسته‌های Tensor در پردازنده‌های گرافیکی مصرف‌کننده‌اش، گفتگو در فضای هوش مصنوعی به سرعت پیش می‌رود و انویدیا آن را هدایت نمی‌کند. با ChatGPT، Google Bard و جستجوی پیشرفته Bing AI مایکروسافت، انویدیا با یک نبرد دشوار برای به دست آوردن بخشی از ذهن خود در مورد هوش مصنوعی روبرو است.

مطلب پیشنهادی:  پلتفرم Intel Evo هر آنچه را که نیاز دارید را در یک لپ تاپ شیک و قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد

با این حال، آماده است تا نوسان بزرگی را در این هدف عالی انجام دهد، جایی که احتمالاً نشان می‌دهد که پردازنده‌های گرافیکی آن در هنگام تقویت هوش مصنوعی محلی‌شده چه کاری می‌توانند انجام دهند، و همچنین برخی توسعه‌های نرم‌افزار جدیدی که بر روی مدل‌های هوش مصنوعی خودش انجام می‌شود. او بهار امسال GTC را “No. 1 کنفرانس برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی، که احتمالاً آن را از تمرکز اصلی خود بر GPU ها تغییر می دهد.

همچنین ممکن است اولین جزئیات را در مورد معماری‌های GPU آینده بشنویم، مانند Blackwell، که جانشین مورد انتظار پردازنده‌های گرافیکی موجود سری RTX 40 Ada Lovelace است.

جنسن هوانگ همچنین در مورد ابروجهه های جدید و فناوری های ابری و همچنین محاسبات پایدار صحبت خواهد کرد.

انویدیا تیزر کوتاهی را برای سخنرانی منتشر کرده است که جزئیات زیادی را فاش نمی کند، اما اشتهای ما را برای اتفاقات آینده باز می کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا