موبایل

نحوه لغو Roblox Premium

کسانی که عمیقاً با Roblox درگیر هستند اغلب اشتراک Robox Premium (که قبلاً به عنوان Builders Club شناخته می شد) خریداری می کنند. بر اساس مقدار Robuxی که دریافت می‌کنید، چند طرح مختلف وجود دارد که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید، اما همه آنها شامل مزایای ویژه، امکان معامله اقلام و امکان استفاده از Developer Exchange برای دریافت پول واقعی هستند.

اگر شما (یا فرزندتان) یک حساب Roblox Premium دارید اما دیگر نمی خواهید برای آن هزینه کنید، باید وارد شوید و اشتراک خود را به صورت دستی لغو کنید. در اینجا نحوه کار و اینکه چرا انجام آن همیشه آسان نیست. ما به شما کمک می کنیم تا جایی که می توانیم لغو کنید.

چگونه Roblox را از مرورگر خود لغو کنید

اگر رایانه ای دارید، می توانید با استفاده از مرورگر وب انتخابی خود یا برنامه Roblox به سرعت وارد شوید و آن را لغو کنید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

مرحله ی 1: به Roblox وارد شوید. اگر قبلاً به سیستم وارد شده‌اید، مطمئن شوید که از حساب صحیح عضویتی که می‌خواهید لغو کنید استفاده می‌کنید.

گام 2: نماد چرخ دنده را در گوشه سمت راست بالای پنجره انتخاب کنید. انتخاب کنید تنظیمات.

Billing را در Roblox انتخاب کنید.

مرحله 3: که در تنظیمات من پنجره، به منوی سمت چپ نگاه کنید و انتخاب کنید صورتحساب. در بالای صورتحساب برگه، شما مال خود را خواهید دید وضعیت عضویت و تاریخ تمدید عضویت فعلی شما. اشتراک‌های Roblox معمولاً از طریق گزینه پرداختی که انتخاب می‌کنید به‌طور خودکار تمدید می‌شوند، به طوری که تاریخ تمدید پس از لغو اشتراک به تاریخ لغو تبدیل می‌شود. توجه داشته باشید که شما یا هر شخص دیگری که در حساب کاربری دارید همیشه می‌توانید Roblox را به صورت رایگان بازی کنید – آنها فقط نمی‌توانند معامله کنند و غیره.

مطلب پیشنهادی:  فروش 4 جولای سامسونگ: تلویزیون، تلفن، لوازم خانگی و موارد دیگر
تمدید را در Roblox لغو کنید.

مرحله 4: انتخاب کنید امتناع از تمدید در این بخش را فشار دهید. دستورات را دنبال کنید و تأیید کنید که واقعاً می‌خواهید اشتراک Premium خود را لغو کنید. تاریخ تمدید شما اکنون به تاریخ انقضای شما تبدیل می شود.

مرحله 5: شما انجام دادید! لطفاً توجه داشته باشید که صرف نظر از نحوه لغو اشتراک، نمی‌توانید برای هیچ بخشی از اشتراک خود بازپرداخت دریافت کنید.

پرداخت‌های Google و اشتراک‌ها.

من دکمه ای برای لغو اشتراک Roblox خود نمی بینم

این امر رایج است: زمانی اتفاق می افتد که سازندگان حساب با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود برای اشتراک Roblox ثبت نام کنند. از آنجایی که بازی Roblox در تلفن ها بسیار محبوب است، احتمال زیادی وجود دارد که در گذشته از این طریق مشترک شده باشید. این روش لغو Roblox را در برنامه غیرفعال می کند، بنابراین شما اصلاً دکمه لغو تمدید را نخواهید دید.

در این موارد، اشتراک Roblox Premium از طریق پلتفرم تلفن همراه شما انجام می‌شود که خود پرداخت‌ها را انجام می‌دهد. اگر از یک دستگاه iOS استفاده می کنید، این یک اشتراک اپل است. اگر از یک دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، این یک اشتراک Google Play است. آنها همچنین به طور خودکار تمدید می شوند مگر اینکه به طور خاص لغو شوند، بنابراین باید بدانید کجا بروید.

در دستگاه Apple، باز کنید تنظیمات برنامه نام و نماد خود را در بالا انتخاب کنید. انتخاب کنید اشتراک هاو در صورت لزوم با حساب اپل خود وارد شوید. در اینجا همه اشتراک های اخیر خود را خواهید دید. یکی را برای Roblox انتخاب کنید، سپس پیدا کنید و انتخاب کنید لغو اشتراک دکمه. اپل باید از بقیه مراقبت کند.

مطلب پیشنهادی:  چگونه تلفن همراه گم شده را پیدا کنیم

اگر از Android استفاده می کنید، برنامه Google Play را باز کنید و حساب خود را در بالا سمت راست انتخاب کنید. انتخاب کنید پرداخت و اشتراک از منوی ظاهر شده و سپس به اشتراک ها. اشتراک Roblox را در اینجا پیدا کنید و انتخاب کنید لغو اشتراک. تأیید کنید و برنامه Roblox Premium شما به پایان می رسد.

آیا می توانم از کنسولی مانند ایکس باکس کنسل کنم؟

نه در این لحظه نه هیچ راهی برای مدیریت عضویت Roblox در کنسول Xbox وجود ندارد. برای انجام این تغییرات باید به پلتفرم دیگری تغییر مکان دهید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا