موبایل

نحوه پنهان کردن حواس پرتی در عکس ها با Camouflage on Pixel

Google Pixel از برخی از پیشرفته‌ترین پردازش‌های تصویر موجود استفاده می‌کند تا پیشرفت‌های چشمگیری در عکاسی با گوشی هوشمند شما ایجاد کند. با این حال، گاهی اوقات به لمس دقیق تری نیاز است، و اینجاست که Camouflage، شکل بهبود یافته Magic Eraser، به کمک می آید. جدیدترین مورد در زرادخانه مالک Pixel، Camouflage تاثیر اشیاء حواس پرت کننده در عکس شما را بدون حذف کامل آنها کاهش می دهد.

روش کار با تغییر رنگ و رنگ چیزی است که مزاحم است تا از لحظه ثبت شده کم نکند. گوگل یک نمایش مختصر اما واضح از این ویژگی جدید در پیکسل ارائه کرد – در عکس، دو کودک در حال ساختن یک قلعه شنی هستند، اما یک خنک کننده سبز روشن و فلورسنت توجه را به سمت چپ جلب می کند، تا زمانی که از استتار برای تبدیل این چشم به یک حالت تصادفی استفاده می شود. جزئیات

Google Pixel 6a کمی کوچکتر از Pixel 6 Pro است، اما هر دو دارای برنامه دوربین Google هستند.

نحوه استفاده از استتار

اولین قدم در استفاده از Camouflage پیدا کردن این گزینه است که تا حدودی در کنترل‌های ویرایش Google Photos پنهان است.

مرحله ی 1: عکسی را با رنگی باز کنید که حواس‌تان را پرت می‌کند، مانند ژاکتی با هایلایت‌های قرمز روشن.

گام 2: انتخاب کنید ویرایش گزینه، سپس نوار پایینی را به سمت چپ اسکرول کرده و انتخاب کنید ابزار چندین گزینه پیشرفته برای تنظیم یک عکس در Google Pixel خود را نشان دهید.

مرحله 3: انتخاب کنید لاستیک جادویی از نوار درست در بالا ابزار. اینجاست که گوگل قابلیت جدید Camouflage خود را پنهان کرده است و مربوط به Magic Eraser است.

مرحله 4: بعد از اینکه انتخاب کردید لاستیک جادویی، Pixel شما چند ثانیه طول می کشد تا عکس را تجزیه و تحلیل کند و هر پیشنهادی را ارائه دهد. ابزار پیش‌فرض Eraser است، بنابراین شما باید انتخاب کنید استتار تا ویژگی جدید را امتحان کنید.

مرحله 5: اگر قسمتی که خیلی روشن است از قبل انتخاب شده است، به سادگی آن را برای اعمال استتار انتخاب کنید. در بیشتر موارد، فیلد صحیح باید انتخاب شود. نیشگون گرفتن با دو انگشت برای بزرگنمایی ناحیه ای که حواس شما را پرت می کند بسیار مفید است. سپس یک طرح کلی در اطراف رنگ های ناخوشایند بکشید.

مرحله 6: به محض اینکه انگشت خود را بردارید، تلفن Pixel شما آن رنگ ها را بی صدا می کند و رنگ روشن را با چیزی که در پس زمینه محو می شود جایگزین می کند. گاهی اوقات یک رنگ مایل به خاکستری با ته رنگ است، و گاهی اوقات Camouflage رنگی را از محیط اطراف یا پس زمینه می گیرد.

مطلب پیشنهادی:  فروش پرندگان اولیه Realme Narzo 70 Pro 5G قبل از عرضه در هند اعلام شد: پیشنهادات را بررسی کنید

هر نقطه از دست رفته را می توان تا زمانی که از نتیجه راضی بود ترسیم یا نقاشی کرد. Google به اصلاح انتخاب کمک می کند، بنابراین یک طراحی کامل لازم نیست. فقط طرح کلی را به طور تقریبی ترسیم کنید، سپس در صورت نیاز اصلاح کنید.

مرحله 7: وقتی کارتان تمام شد، انتخاب کنید انجام شده > یک کپی نگه دارید برای ذخیره نسخه جدید در کنار نسخه اصلی.

مرحله 8: به راحتی می توان بین این دو ورق زد تا متوجه شد که تغییر رنگ چقدر می تواند تفاوت ایجاد کند و گاهی اوقات یک عکس خوب را به عکسی عالی تبدیل می کند.

استتار با چه دستگاه هایی کار می کند؟

Pixel 6a به‌عنوان جدیدترین گوشی هوشمند گوگل، با ویژگی Camouflage در دسترس است. Pixel 6 و Pixel 6 Pro از همان پردازنده Google Tensor استفاده می کنند و در حال حاضر دارای Magic Eraser هستند، بنابراین Camouflage احتمالا به زودی عرضه می شود.

گوشی های هوشمند پیکسل آینده مطمئناً جدیدترین ویژگی ها را نیز دریافت خواهند کرد. مشخص نیست که آیا Magic Eraser و Camouflage به طور رسمی در پیکسل های قدیمی و سایر تلفن های اندرویدی پشتیبانی می شود یا خیر.

لاستیک جادویی ضد استتار

هر زمان که از ویژگی Camouflage استفاده می شود، Magic Eraser یکی دیگر از گزینه های ممکن است. در حالی که استتار باعث می شود رنگ کمتر چشم نواز باشد، Magic Eraser سعی می کند یک شی یا عنصر ناخواسته را به طور کامل از یک عکس حذف کند. پاک کردن کامل یک جزئیات کوچک یا یک شخص از پس زمینه معمولاً بسیار خوب عمل می کند.

مطلب پیشنهادی:  جدیدترین iPad اولین تخفیف جمعه سیاه خود را دریافت کرد

از سوی دیگر، اشیاء بزرگتر دشوارتر هستند زیرا هوش مصنوعی گوگل اطلاعات پس زمینه کمتری برای پر کردن تصویر دارد. این ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن استتار باشد تا حواس پرتی کمتر به چشم بیاید. استتار نیز انتخاب بهتری است زمانی که حذف یک شخص یا شی هدف نیست، اما کاهش رنگ قوی به برجسته شدن سایر عناصر تصویر کمک می کند.

گوگل همچنان به افزودن هوش بیشتر و بیشتر به خط پیکسل خود ادامه می‌دهد و حتی مدل‌های قدیمی‌تر نیز سه سال است که به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید Pixel Drop را دریافت می‌کنند. سری پیکسل 6 از پنج سال به روز رسانی برخوردار بوده و جدیدترین گوشی های گوگل را بهتر از همیشه کرده است.

با پیوستن استتار به مجموعه ترفندهایی که قبلاً با پاک کن جادویی، صدای واقعی، دید در شب، تاپ شات و موارد دیگر بسته شده است، پیکسل گوگل واقعاً در دنیایی که به طور فزاینده ای به عکاسی از گوشی هوشمند به عنوان یکی از خوب ترین راه ها متکی است، شروع به برجسته شدن کرده است. برقراری ارتباط.

اگر Pixel 6 شما نسخه پیشرفته Magic Eraser را که شامل Camouflage می‌شود ندارد، به Pixel توجه کنید زیرا به‌روزرسانی‌های ویژگی‌ها و همچنین به‌روزرسانی‌های برنامه‌های Camera و Photos را منتشر می‌کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا