گجت

نمایه خواب Fitbit برای کاربران ممتاز الگوهای خواب را با شخصیت های حیوانی تجزیه و تحلیل می کند

Fitbit در حال معرفی ویژگی Sleep Profile است که به کاربران Fitbit بینش بهتری نسبت به خواب خود می دهد. این ویژگی جدید Fitbit Premium یک تحلیل طولی جدید از الگوهای خواب ارائه می دهد و در عین حال آن را با شخصیت های سرگرم کننده حیوانات تفسیر می کند. Sleep Profile خواب یک کاربر Fitbit را در 10 معیار کلیدی در هر ماه تجزیه و تحلیل می کند، که توسط علم خواب پشتیبانی می شود، روندها را محاسبه می کند و آنها را با آنچه که برای سن و جنسیت آنها معمول است مقایسه می کند تا به آنها اجازه دهد بفهمند کجا می توانند پیشرفت کنند.

فیت بیت متعلق به گوگل در یک پست وبلاگی Sleep Profiles را معرفی کرد. این ویژگی جدید به اعضای Premium آنها اجازه می‌دهد تا با کمک حیوان خواب مرتبط خود، بینش بهتری در مورد عادات خواب خود به دست آورند. همچنین به کاربران Fitbit کمک می کند تا روندهای طولانی مدت در عادات خود را شناسایی کنند تا بتوانند عادات خواب خود را بهبود بخشند.

Fitbit ادعا می کند که معیارهای نمایه خواب برای اولین بار در یک نمای خلاصه ماهانه نمایش داده می شود و همچنین محدوده های ایده آل برای هر متریک به کاربران ارائه می شود. آنها همچنین یک تجزیه و تحلیل خواب ماهانه دریافت خواهند کرد – بنابراین آنها می توانند تمرکز واقعی و تلاش های خود را برای بهبود بیشتر بررسی کنند.

به گفته این شرکت، ویژگی Sleep Profile Fitbit از شش کهن الگوی حیوانی شامل زرافه، خرس، دلفین، جوجه تیغی، طوطی و لاک پشت استفاده می کند که هر کدام به دلیل تمایلات متفاوت خود که به الگوهای خواب معمول کاربران مربوط می شود، انتخاب شده اند.

مطلب پیشنهادی:  دولت با ذینفعان ملاقات خواهد کرد تا در مورد استفاده از یک شارژر مشترک برای تلفن های همراه و دستگاه های الکترونیکی بحث کند

در همین حال، Fitbit توضیح می دهد: “تیم تحقیقاتی ما 1000 ویژگی خواب مختلف را در طول تجزیه و تحلیل خود قبل از تقطیر آنها به معیارهای کلیدی که در نمایه شما قرار می دهیم، مطالعه کردند. از معیارهای جدید از جمله متغیر بودن برنامه خواب، زمان قبل از خواب کامل و خواب آشفته گرفته تا معیارهایی که قبلاً ردیابی شده اند مانند مدت زمان خواب، آرامش و خواب REM، این نقاط داده یک نمای ماهانه کل نگر از الگوهای خواب و کیفیت شما را به تصویر می کشند.

از طرف دیگر، از کاربران فیت بیت خواسته شد تا حداقل 14 شب در ماه از ساعت هوشمند یا ردیاب Fitbit استفاده کنند تا تجزیه و تحلیل را دریافت کنند. نتایج در اولین روز هر ماه در برنامه Fitbit ظاهر می شود و ممکن است ماه به ماه تغییر کند.

از نظر در دسترس بودن، آخرین ویژگی Sleep Profile برای مشتریان Premium ارائه می شود و با دستگاه های Fitbit Sense، Fitbit Versa 2، Fitbit Versa 3، Fitbit Charge 5، Fitbit Luxe و Fitbit Inspire 2 سازگار است. کاربران واجد شرایط Fitbit دریافت خواهند کرد. طبق گفته این شرکت، اولین نمایه آن در هفته اول جولای است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا