موبایل

نمی توانید گوشی Nothing را بخرید؟ می توانید گوشی خود را به یک گوشی تبدیل کنید

اگر نتوانستید تلفن Nothing 1 را به دست آورید – به دلیل در دسترس بودن محدود یا این واقعیت که در ایالات متحده فروخته نمی شود – Dbrand می تواند به کاهش درد کمک کند. اکنون می توانید با استفاده از پوسته های شفاف Something که تقریباً کاملاً طراحی Nothing را منعکس می کند، تلفن فعلی خود را به یک تلفن هیچ چیز تبدیل کنید.

بازاریابی Dbrand برای سری Something از قاب‌ها و پوسته‌های گوشی‌های هوشمند خود از سرگرم کردن با هیاهوی Nothing Phone 1 خجالت نمی‌کشد. اکنون که Phone 1 آمده است، واضح است که نقطه فروش اصلی آن طراحی چشمگیر و شفاف آن است. و این چیزی است که Dbrand به خوبی می داند.

پوسته شفاف تلفن Dbrand در iPhone 13 Pro Max، Pixel 6 Pro و Samsung S22 Ultra.

صفحه محصول برای خط لوازم جانبی Something مملو از شوخی‌ها و تلقین‌ها درباره این ایده است که Nothing قصد دارد اپل را با دستگاهی میان‌رده که بیشتر بر ظاهر عالی تمرکز دارد تا عملکرد خوب، شکست دهد. در ابتدای صفحه Something آمده است: «تصور کنید که می‌خواهید وارد بازار گوشی‌های هوشمند شوید. به نظر می رسد که داشتن پول کمتر از اپل کار را کمی دشوار می کند. دسترسی؟ محدود. تحویل؟ محدود.”

در حالی که Dbrand به وضوح خود را به طرح سفید شفاف Nothing اختصاص می دهد، قاب ها و پوسته ها کپی نمی کنند. همه چيز از Nothing Phone 1. عمدتاً نوارهای LED وجود ندارند که به Phone 1 هویت بصری منحصر به فردی می دهند. با این حال، بقیه طرح ها تفسیر بسیار دقیقی از این هستند که اگر Nothing بزرگترین پرچمداران بازار را بسازد، چگونه به نظر می رسید.

مطلب پیشنهادی:  موتورولا هند از راه اندازی گوشی جدید خود خبر می دهد که می تواند Moto G64 5G باشد. طراحی، مشخصات کلیدی فاش شده

مدیر عامل Dbrand، آدام ایجاز به Verge گفت که از آنجایی که جذابیت Phone 1 تقریباً به طور کامل بر اساس ظاهر آن است، مردم نمی خواهند آن را با پرونده شرکت او بپوشانند. او می‌گوید پس از آن سؤال این شد: «اگر ما نمی‌توانیم تلفن را پوشش دهیم، اصلاً چگونه می‌توانیم سود ببریم؟» پاسخی که او پیدا کرد این بود که به دارندگان گوشی‌های هوشمند کنونی اجازه می‌داد از هیاهوی گوشی‌هایی که نیمه قدرتمندتر از قبل هستند دور بزنند. و لذت بردن از چیزی که Nothing بیشتر بر آن اصرار دارد: ظاهر گوشی Nothing.

اگر به دنبال گرفتن یکی از قاب‌ها یا پوسته‌های Dbrand Something هستید، ممکن است بخواهید سریعاً آن را تهیه کنید. شناخته شده است که این شرکت به دلیل “سرقت علمی” خودخوانده هر از چندگاهی با مشکلات قانونی مواجه می شود که منجر به فراخوانی محصولات تا رفع مشکلات شده است. در حال حاضر می توانید یک قاب یا پوسته Something برای iPhone 13 Pro Max، Pixel 6 Pro و Samsung S22 Ultra تهیه کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا