تکنولوژی

نه، دولت گوشی های چینی زیر روپیه را ممنوع نمی کند. 12000 در هند

منابع دولتی هرگونه برنامه ای برای ممنوعیت فروش گوشی های هوشمند چینی با قیمت کمتر از 200 میلیون تومان را تکذیب کرده اند. 12000. اینجا همه جزئیات است.

صنعت گوشی‌های هوشمند پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دولت هند قصد دارد گوشی‌های هوشمند چینی را در زیر مجموعه‌ها ممنوع کند، شوکه شد. رده 12000 روی آنتن رفت. با توجه به اینکه برندهای محلی هندی نمی توانند با کیفیت کلی دستگاه های فروخته شده توسط برندهای چینی مطابقت داشته باشند، بسیاری در رسانه های اجتماعی این حرکت را زیر سوال بردند و این حرکت را چگونه انجام خواهد داد. واضح است که این گزارش ها هشدارهای نادرستی را به صدا در آورده است و چنین برنامه هایی در ادارات دولتی وجود ندارد.

بر اساس یک گزارش جدید از CNBC TV18، منابع دولتی مطلع از این موضوع گفته می شود که هرگونه بحث در این دفاتر را تکذیب کرده اند. گفته می شود در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ممنوعیت گوشی های هوشمند چینی پایه در هند وجود ندارد. فضای گوشی های هوشمند در زیر بخش 12000 در حال حاضر تحت تسلط برندهایی مانند Transsion و Realme است که همچنان گوشی‌های جدید مقرون‌به‌صرفه را عرضه می‌کنند.

دولت هیچ برنامه ای برای ممنوعیت گوشی های چینی ندارد

اگرچه دولت هنوز در این مورد اظهارنظر رسمی نکرده است، اما اخیرا شاهد حمله سازمان های دولتی مختلف به چند تولیدکننده چینی به دلیل فرار مالیاتی و پولشویی بوده ایم. این کیس شامل برندهای مطرحی مانند شیائومی، ویوو، اوپو، هوآوی و غیره است.

مطلب پیشنهادی:  با افزایش نرخ بهره، بیت کوین 5000 دلار در 24 ساعت کاهش یافت

در ابتدا گفته شد که ممنوعیت تمبرهای چینی زیر 100 میلیون تومان است. 12000 برای کمک به برندهای محلی هندی برای تصاحب بخشی از سهم بازار کشیده شد. با این حال، برندهای هندی با انتخاب محصول در این دسته مشکل دارند. Micromax دو سال پیش بازی خود را با گوشی‌های سری In اصلاح کرد، اما نتوانست تاثیری بگذارد. همین امر در مورد لاوا و سایر برندها نیز صدق می کند که همگی در تلاش برای ارائه محصولی رقابتی هستند.

در حال حاضر شیائومی در سه ماهه دوم سال 2022 بر بازار تسلط دارد و پس از آن Realme و Vivo در جایگاه های پایین تری قرار دارند. دستگاه های سری Redmi 10 شیائومی به این اعداد کمک کردند، در حالی که سری Realme C نیز برای خودش خوب عمل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا