کامپیوتر

نومپد مکانیکی قابل تنظیم Glorious شگفت انگیز به نظر می رسد

گاهی اوقات شما فقط به یک صفحه کلید عددی خوب برای آن جلسات فشرده اعداد نیاز دارید. Glorious یک عدد پد مکانیکی جدید به نام GMMK Numpad رونمایی کرده است که با صفحه کلیدهای مکانیکی معمولی این شرکت مطابقت دارد – و می تواند همراه خوبی برای کسانی باشد که صفحه کلیدهای بدون کلید (TKL) دارند.

لوازم جانبی جمع و جور از آلومینیوم آنودایز ساخته شده است و دارای طرح 17 کلیدی استاندارد نومپد است، اما همچنین دارای یک دستگیره چرخشی و لغزنده قابل تنظیم است که به گفته شرکت “انعطاف پذیری بی نظیری” را ارائه می دهد. این باید آن را به ابزاری عالی برای تولید محتوا و بهره وری تبدیل کند.

GMMK NumPad در پانل میز مشکی.

این کیبورد همچنین دارای کلیدهای فاکس Glorious، تثبیت کننده های GSV2 و کلاهک های ABS Doubleshot V2 است. از طریق بلوتوث 5.0 یا کابل USB سیمی وصل می شود و Glorious ادعا می کند که در هنگام استفاده از بلوتوث حدود 76 ساعت استفاده می کند.

Glorious به وضوح می خواست Numpad را چیزی بیش از یک صفحه کلید عددی بسازد. مانند صفحه کلیدهای مکانیکی این شرکت، می‌توانید چندین قطعه از جمله سوئیچ‌ها، صفحات سوئیچ، قاب‌های بالایی، دستگیره‌ها و لغزنده‌ها و حتی خود برد مدار چاپی (PCB) را تعویض کنید. Glorious یک “اکوسیستم لوازم جانبی” خواهد داشت که به شما امکان می دهد Numpad را به پیکربندی دلخواه خود سفارشی کنید.

ناگفته نماند که GMMK Numpad در درجه اول برای افرادی است که صفحه کلید TKL را ترجیح می دهند. بسیاری از مردم صفحه‌کلیدهای TKL را انتخاب می‌کنند، زیرا این صفحه‌کلید بین یک صفحه‌کلید بزرگ‌تر با اندازه کامل و صفحه‌کلیدهای کوچک 60 درصدی، نقطه‌ای شیرین است. بسیاری از افراد ممکن است به صفحه کلید عددی نیاز نداشته باشند، اما همچنان کلیدهای ناوبری را می خواهند.

مطلب پیشنهادی:  هنرمند؟ نرم افزار حسابداری FreshBooks 60% تخفیف دریافت کنید
GMMK NumPad در کنار صفحه کلید مکانیکی.

با این حال، داشتن یک صفحه کلید عددی مجزا مانند GMMK Numpad می تواند به ویژه برای استفاده به عنوان یک صفحه کلید عددی سنتی یا حتی به عنوان کلیدهای ماکرو مفید باشد. در واقع، Glorious عمدا Numpad را به عنوان همراهی با صفحه کلیدهای GMMK Pro و GMMK 2 65% طراحی کرد. حتی می توانید Numpad را در سمت چپ صفحه کلید برای کسانی که چپ دست هستند قرار دهید.

Glorious می‌گوید که GMMK Numpad یکی از پرطرفدارترین محصولات آن است و به نظر می‌رسد که در یک numpad کاربردی و در عین حال شخصی‌سازی شده ارائه شده است. برای علاقه‌مندان، پیش‌سفارش‌ها از 16 آگوست آغاز می‌شود و ارسال از ماه آینده آغاز می‌شود. این دقیقاً 130 دلار ارزان نیست، اما می تواند خرید ارزشمندی برای سفارشی سازی باشد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا