موبایل

نوکیا قرارداد مجوز اختراع با اپل را برای یک دوره دیگر تمدید کرد

نوکیا روز جمعه اعلام کرد که با اپل قرارداد طولانی مدت مجوز اختراع امضا کرده است زیرا مجوز فعلی بین این شرکت ها در پایان سال 2023 به پایان می رسد.

اگرچه شرایط این قرارداد بین شرکت‌ها محرمانه است، اما اختراعات نوکیا در 5G و سایر فناوری‌ها را پوشش می‌دهد.

نوکیا گفت که این شرکت انتظار دارد از ژانویه 2024 درآمد مربوط به قرارداد را شناسایی کند و این مطابق با چشم انداز بلندمدت شرکت در سه ماهه اول است.

به گفته این شرکت فنلاندی، مجموعه پتنت های نوکیا بر اساس بیش از 140 میلیارد یورو (تقریبا 1255260 کرور) سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و شامل حدود 20000 پتنت از جمله بیش از 5500 پتنت اعلام شده برای 5G ضروری است.

جنی لوکاندر، رئیس شرکت فناوری نوکیا گفت: «این توافق نشان دهنده قدرت پتنت نوکیا، سرمایه گذاری چند دهه در تحقیق و توسعه و کمک به استانداردهای سلولی و سایر فناوری ها است.

اپل و نوکیا یک شراکت طولانی مدت دارند. در سال 2018، اپل Ashish Choudhary، مدیر عملیات مشتریان در Nokia Networks را به عنوان رئیس عملیات هند منصوب کرد. Choudhary از ژانویه 2019 به عنوان رئیس اپل هند برگزیده شد.

از آن زمان، اپل با دو داستان رسمی در دهلی و بمبئی وارد هند نیز شده است. همچنین گزارش شد که Apple BKC و Apple Saket به بزرگترین فروشگاه لوازم الکترونیکی کشور از نظر فروش تبدیل شده اند.

گزارشی از اوایل ماه ژوئن نشان داد که Apple BKC با حضور بیش از 6000 نفر و فروش بیش از 000 روپیه بود. 10 کرور محصول در روز افتتاحیه، 18 آوریل. اپل ساکت، فروشگاه دهلی نو این شرکت که دو روز بعد در 20 آوریل افتتاح شد، گزارش شده است که مورد توجه مشابهی قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی:  با این ترفند یک Samsung Galaxy S23 Ultra تنها با 400 دلار به شما می رسد

اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما در مورد همه اعلان‌های برتر ارائه شده توسط این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست دیجیتال تو صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر کجا که پادکست‌های خود را دریافت کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا