گجت

هدفون Dyson Zone Air-Purifying با فیلتراسیون الکترواستاتیک، پشتیبانی از ANC

هدست تصفیه هوا Dyson Zone روز چهارشنبه توسط این شرکت رونمایی شد. Dyson Zone جدید اولین تلاش این شرکت در بخش پوشیدنی را نشان می‌دهد و جریان هوای خالص را به بینی و دهان کاربر ارائه می‌کند، همراه با یک جفت هدفون داخل گوش که پاسخ فرکانسی خنثی، اعوجاج کم و پشتیبانی از حذف نویز را ارائه می‌دهد. به گفته این شرکت، هدفون های تصفیه کننده هوا دارای فیلترهای با کارایی بالا با پمپ های هوای مینیاتوری هستند و پس از شش سال تحقیق و توسعه ساخته شده اند.

قیمت Dyson Zone، در دسترس بودن

قیمت Dyson Zone هنوز توسط این شرکت فاش نشده است. این شرکت فاش کرد که هدفون های تصفیه کننده هوا از پاییز 2022 در سطح جهانی در دسترس خواهند بود و زمان بندی آن بر اساس منطقه جغرافیایی متفاوت است. به گفته Dyson، جزئیات بیشتر در دسترس بودن در ماه های آینده فاش خواهد شد.

مشخصات Dyson Zone

Dyson Zone که به تازگی معرفی شده است دارای دو موتور است که در گوشواره ها قرار گرفته اند که دو جریان هوای تصفیه شده را به بینی و دهان می رسانند. به گفته این شرکت، چهار حالت تصفیه هوا – کم، متوسط، زیاد و خودکار – ارائه می دهد که برای سطوح مختلف بار طراحی شده است. به گفته این شرکت، Dyson Zone دارای شتاب‌سنج‌های داخلی است تا به‌طور خودکار بین حالت‌های تمیز کردن زیاد، متوسط ​​و پایین در صورت نیاز جابجا شود.

نمونه اولیه هدفون های تصفیه کننده هوای منطقه دایسون دایسون دایسون

دایسون می گوید شش سال و 500 نمونه اولیه را صرف توسعه هدست تصفیه کننده هوای Dyson Zone کرده است.
عکس: Dyson

مطلب پیشنهادی:  هدست AR «Project Iris» Google در حال توسعه، ممکن است شامل پردازنده داخلی باشد: گزارش

مکانیسم تصفیه هوای Dyson Zone بر فیلتراسیون الکترواستاتیکی متکی است و ادعا می‌شود که 99 درصد از آلودگی ذرات تا 0.1 میکرون شامل گرد و غبار، گرده و باکتری‌ها را جذب می‌کند. به گفته Dyson، همچنین برای فیلتر کردن گازهای شهری از جمله دی اکسید نیتروژن، دی اکسید گوگرد و ازن طراحی شده است. به گفته این شرکت، Dyson Zone که به تازگی معرفی شده است، برای نظارت بر فیلتراسیون و کنترل تنظیمات مختلف به برنامه این شرکت متصل خواهد شد.

به گفته این شرکت، هدفون داخل گوش Dyson Zone که به درایورهای نئودیمیوم مجهز شده است، صدایی خنثی ارائه می دهد. این هدفون دارای سه حالت حذف نویز فعال (ANC) است – ایزوله، مکالمه و شفافیت. حالت ایزوله بالاترین سطح ANC است، در حالی که حالت Talk مکالمات نزدیک را تقویت می کند و هنگامی که گیره خاموش است، تصفیه را خاموش می کند. حالت شفاف به کاربران این امکان را می دهد تا صداهای اطراف خود را تقویت کنند و به آنها اجازه می دهد از محیط اطراف خود آگاه شوند.

به گفته دایسون، هدفون جدید تصفیه کننده هوا در چهار حالت مختلف قابل استفاده است. در حالت ترکیبی تصفیه هوا، پخش صدا و حالت ANC، گیره همچنان به هدفون متصل می‌شود، در حالی که کاربران می‌توانند به صورت اختیاری برای حالت فقط صدا، گیره را جدا کنند. به گفته این شرکت، مصرف‌کنندگانی که در مناطقی زندگی می‌کنند که پوشش‌های صورت مطابق با FFP2 به دلیل شیوع ویروس کرونا در حال انجام اجباری است، همچنین می‌توانند از ضمیمه پوشش صورت استفاده کنند که مطابق با استانداردهای فیلتراسیون مورد نیاز موجود در جعبه با Dyson Zone باشد.

مطلب پیشنهادی:  Amazfit GTR Mini Design، مشخصات فاش شده؛ گفته شده که دارای صفحه نمایش 1.28 اینچی است: تمام جزئیات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا