تکنولوژی

هرج و مرج چمدان بسیار بدتر می شود، پروازها به دستگاه های ردیابی مانند Air Tags اپل روی می آورند

جشن بازنشستگی کوری پرنات طبق برنامه پیش نرفت. این مرد 47 ساله به جای لذت بردن از یک بازی گلف با دوستانش در کورس های معروف در فضای باز در بریتانیا، در نهایت به سفر در سراسر کشور تلاش کرد تا کیف هایش را پیدا کند.

جشن بازنشستگی کوری پرنات طبق برنامه پیش نرفت. این مرد 47 ساله به جای لذت بردن از یک بازی گلف با دوستانش در کورس های معروف در فضای باز در بریتانیا، پس از گم شدن چمدان خود در سفر از ایالات متحده، در نهایت به این کشور سفر کرد و تلاش کرد تا چمدان خود را پیدا کند.

پرنات، از خلیج تامپا، فلوریدا، دستگاه‌های شرکت اپل به نام AirTags را به کیف گلف و سایر چمدان‌های خود وصل کرده بود تا پس از بررسی پروازهایشان، مکان آنها را ردیابی کند. در هنگام فرود در بریتانیا، او متوجه شد که چمدان‌هایش هنوز به آسفالت فرودگاه نیوآرک چسبیده بودند و دو روز در آنجا ماند. چمدان او در نهایت به انباری در ادینبورگ فرستاده شد، اما هنگامی که برای جمع آوری آن به آنجا می رفت، متوجه شد که باشگاه هایش قبلاً به آبردین رسیده اند. AirTag او نشان داد که آنها بالاخره در وست میدلندز انگلستان بودند.

او گفت: «این یک آشفتگی است.

تجربه پرنات شامل هرج و مرج پیش روی مسافران می شود، زیرا فرودگاه های اروپا، ایالات متحده و جاهای دیگر تحت تاثیر افزایش ترافیک مسافران – و بار – هستند، زیرا آنها برای مقابله با اخراج های گسترده ای که صنعت هوانوردی در طول همه گیری همه گیر را در برگرفت، کمبود نیرو دارند.

مطلب پیشنهادی:  5 چیز در مورد هوش مصنوعی که ممکن است امروز از دست داده باشید: پتانسیل هوش مصنوعی هند، سامسونگ به سرعت به سمت هوش مصنوعی پزشکی و موارد دیگر می رود.

مسافران برای پیگیری وسایل خود به AirTags و دستگاه های مشابه سایر شرکت ها روی می آورند. اپل AirTags را در آوریل 2021 با قیمت اولیه 29 دلار معرفی کرد، در حالی که شرکت سامسونگ الکترونیک اسمارتگ. قیمت آن 29.99 دلار است.

دستگاه‌هایی که از بلوتوث کوتاه برد استفاده می‌کنند در هواپیماها مجاز هستند، بسیاری از مسافران در حال حاضر با وسایلی که از فناوری مشابه استفاده می‌کنند، مانند کنسول‌های بازی و هدفون، پرواز می‌کنند.

یکی از مسافران خطوط هوایی British Airways این هفته در توییتی نوشت که ردیاب او نشان می‌دهد که چمدان او یک روز پس از پروازش به هیترو لندن رسیده و بیش از 10 روز در آنجا بوده است. ماه گذشته، یکی از مسافران خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود. به گزارش دیلی میل، از AirTag خود برای یافتن و جمع آوری چمدان های آنها پس از یک هفته گیر افتادن در فرودگاه ملبورن استفاده کرد.

نمایندگان بریتیش ایرویز بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبودند.

هیترو، یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان، روز سه شنبه به دلیل کمبود کارکنان، محدودیتی دو ماهه برای تردد مسافران روزانه تا 11 سپتامبر اعمال کرد و از شرکت های هواپیمایی خواست از فروش بلیط هواپیما خودداری کنند. این هفته، Delta Air Lines Inc. با یک هواپیمای پهن پیکر بدون مسافر به پرواز درآمد تا 1000 چمدان گمشده را از مرکز لندن به ایالات متحده بازگرداند. سخنگوی دلتا گفت که خدمه شرکت هواپیمایی “راه حلی خلاقانه” برای جابجایی چمدان‌های تحویل‌شده با تاخیر در 11 ژوئیه پس از لغو یک پرواز برنامه‌ریزی شده به طور منظم ایجاد کردند.

مطلب پیشنهادی:  زنجیره‌های تامین کثیف آمازون، مایکروسافت و آلفابت تعهدات اقلیمی HQ را تضعیف می‌کنند

دو ماه پس از سفرش، و پس از پرس و جوهای مکرر از بریتیش ایرویز و شرکت های پیک، پرنات هنوز کیف گلف خود را پس نگرفته است. او می گوید که این شامل بیش از 10000 دلار تجهیزات است، از جمله 4000 دلاری که پسرش به عنوان هدیه دوران بازنشستگی به او داده است.

او در نهایت چند باشگاه را اجاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا