موبایل

همین حالا 3 ماه Kindle Unlimited را رایگان دریافت کنید

سرویس نامحدود Kindle

یکی از بهترین معاملات اولیه روز پرایم برای کسانی که عاشق خواندن هستند عالی است. در حال حاضر می توانید برای سه ماه Kindle Unlimited کاملا رایگان ثبت نام کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مشتری جدید Kindle Unlimited و یک عضویت موجود در Prime است. از آنجا، شما سه ماه Kindle Unlimited دریافت می کنید و یک سنت هم هزینه نخواهد داشت. فقط مطمئن شوید که قبل از پایان سه ماه آن را لغو کنید تا از هزینه 12 دلار در ماه برای سرویس جلوگیری کنید. آیا می خواهید درباره Kindle Unlimited بیشتر بدانید؟ به خواندن ادامه دهید.

چرا باید برای Kindle Unlimited ثبت نام کنید

Kindle Unlimited یک سرویس عالی برای دوستداران کتاب است. اساساً به عنوان یک کتابخانه مجازی کار می کند. می‌توانید حداکثر 10 کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی یا کمیک را در هر زمان بررسی کنید. همچنین می توانید از اشتراک مجلات گسترده برای عناوینی مانند سلامت زنان، چیزها و خانه داری خوب استفاده کنید. شما می توانید هر چند وقت یکبار که دوست دارید عناوین را قرض بگیرید زیرا هیچ مهلتی وجود ندارد. شما فقط باید آنها را بعد از زدن ده تغییر دهید.

کاتالوگ Kindle Unlimited بسیار بزرگ است. انواع عناوین در ژانرها و نویسندگان مختلف وجود دارد. چه به داستان های جنایی، عاشقانه، علمی تخیلی یا فانتزی علاقه مند باشید، چیزی در اینجا برای شما وجود دارد. تمرکز بیشتر بر روی نویسندگان مستقل و مستقل است، اما این بدان معناست که شما فرصتی عالی برای امتحان کردن چیزی جدید و پیدا کردن رمان مورد علاقه بعدی خود دارید.

مطلب پیشنهادی:  بررسی قاب چرمی مدرن نوماد آیفون 14: مورد علاقه جدید من

علاوه بر کتاب‌هایی که می‌توانید بخوانید، هزاران کتاب صوتی نیز وجود دارد که می‌توانید ببینید. هر بار که قرض می‌گیرید، می‌توانید آن را با قیمتی با تخفیف خریداری کنید تا برای همیشه مالک آن باشید. اگر می‌خواهید مثلاً در حین انجام برخی کارهای خانه یا در سفر به کتاب گوش دهید، این یک جایگزین عالی است. این قبل از ورود به همه مجلاتی است که می توانید با Kindle Unlimited بررسی کنید، که چند گزینه دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

Kindle Unlimited روی چندین دستگاه کار می کند. در حالی که داشتن یکی از بهترین کیندل ها همیشه ایده خوبی است، اما می توانید در تلفن، رایانه شخصی یا مک نیز مطالعه کنید.

با این حال قصد دارید از Kindle Unlimited لذت ببرید، امکان ثبت نام برای سه ماه کاملا رایگان برای اکثر افراد یک معامله فوق العاده جذاب است. برای واجد شرایط بودن، فقط باید یک مشتری جدید و یک عضو اصلی فعلی باشید. از آنجا با ثبت نام چیزی برای از دست دادن ندارید. فقط مطمئن شوید که قبل از پایان سه ماه آن را لغو کنید تا از پرداخت چیزی اجتناب کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا