موبایل

همین حالا Google Pixel Watch خود را برای دو ویژگی جدید بررسی کنید

شخصی که Google Pixel Watch 2 را پوشیده است.
اندی باکسال / روندهای دیجیتال

اگر صاحب یک Google Pixel Watch هستید، ممکن است بخواهید ساعت هوشمند خود را برای به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید بررسی کنید. گوگل به‌روزرسانی امنیتی آوریل 2024 خود را برای هر دو مدل Pixel Watch آغاز کرده است و دارای چند ویژگی جدید است که ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید.

گوگل در پست وبلاگ خود که به‌روزرسانی جدید را اعلام می‌کند، می‌گوید این به‌روزرسانی شامل «ویژگی‌های جدید، رفع اشکالات متعدد و به‌روزرسانی‌های عملکرد برای کاربران پیکسل واچ» است. علاوه بر این رفع اشکال همیشه مهم، دو ارتقای خاص وجود دارد که فکر می‌کنیم واقعاً دوست خواهید داشت.

اولین مورد چیزی به نام “ساعت لرزش” است. این اساساً روش جدیدی برای تشخیص زمان با استفاده از ارتعاشات در ساعت پیکسل است و در واقع بسیار جالب به نظر می رسد. وقتی فعال است، می‌توانید با دو انگشت روی صفحه ساعت خود ضربه بزنید تا الگوهای لرزشی که زمان را به شما می‌گویند فعال کنید. یک ضربه روی صفحه ساعت شما ساعت را به لرزش در می آورد، در حالی که یک ضربه دوبار دقیقه را به شما نشان می دهد.

می توانید یکی از دو نوع ارتعاش را انتخاب کنید: دیجیتال یا کوتاه. گزینه Digits زمان فعلی را به صورت اعشاری به شما می دهد. لرزش قوی یعنی 10 و ارتعاش کوتاه یعنی 1. علاوه بر این، حالت کوتاه «دقیقه ها را به طور خلاصه می دهد. هر لرزش کوتاه به معنای یک ربع ساعت است.

Google Pixel Watch 2 روی یک میز دراز کشیده است.
جو مارینگ / روندهای دیجیتال

برای راه‌اندازی Vibration Watch برای خود، کافی است برنامه تنظیمات را در Pixel Watch باز کنید، روی ضربه بزنید لرزشو سپس ساعت ویبره.

دومین ویژگی بزرگ در به‌روزرسانی آوریل 2024، بهبود کلی در روشنایی خودکار است. به گفته گوگل، این به روز رسانی “تجربه بهبود یافته صفحه نمایش با تنظیمات روشنایی خودکار را ارائه می دهد تا کاربر بتواند به راحتی تفاوت را هنگام تغییر سطوح درک کند.”

مطلب پیشنهادی:  این معامله Pixel 6 Pro Prime Day هنوز ادامه دارد: اکنون 200 دلار پس انداز کنید

به‌روزرسانی آوریل 2024 اکنون برای Google Pixel Watch و Google Pixel Watch 2 منتشر می‌شود. برای بررسی و اینکه ببینید آیا به‌روزرسانی برای شما در دسترس است، به برنامه تنظیمات در Pixel Watch بروید و روی ضربه بزنید. سیستمبه دنبال به روز رسانی سیستم. حتی اگر صفحه «ساعت شما به‌روز است» را می‌بینید، اما می‌دانید که به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، تکرار چند بار این فرآیند می‌تواند در صورتی که به دلایلی دریافت نکرده است، به‌روزرسانی ظاهر شود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا